Alte știri din fotbal
Victor Angelescu s-a convins de Moruțan și Paraschiv după remiza obținută de Rapid cu Petrolul: „Atunci vor ajunge la un nivel optim”
0
Incredibil! Ioan Varga și-a „amanetat” jucătorii pentru a plăti salariile
3
Constantin Gâlcă a explicat ce se întâmplă cu Moruțan și Paraschiv, care n-au avut randamentul așteptat: „De asta au nevoie”
0
Și-a avertizat colegii imediat după Rapid - Petrolul: „E cel mai important meci al sezonului”
0
Știri din fotbal internațional
Reghecampf, prima înfrângere de când e în Sudan, chiar în Liga Campionilor Africii
0
Primul transfer din vară al lui Chivu » Ce sumă va trebui să achite Inter pentru fiul fostului coleg al antrenorului!
0
Mikel Arteta a anunțat o absență de marcă la Arsenal: „Este out câteva luni”
0
Ce spune fanul interist arestat care a aruncat petarda: „Nu m-am gândit la consecințe!”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Lucrările ilegale ordonate de Negoiță: „Bă, șefule, sunt anumite lucruri pe ...
Libertatea
Individul misterios care știa tot ce mișcă și se vorbește în România. ...
Adevărul
Ce poveste! Călugărița care dirija traficul în Italia e româncă și a jucat ...
GSP SPECIAL
Doi soți au cumpărat o casă în care știu că vor fi inundați, dar nu regretă ...
Libertatea
Oprut usor ca s a terminat terenul ;))))
Raul Oprut președinte! Superliga mămăliga în fiecare zi!
Trebuie ales nicusorul, nu se poate altfel, useristi din toate tarile uniti-vă!
De ce sunt necesari jandarmii la secțiile de votare?? Se votează sau se bate lumea?? Aveți uni o gândire ????
Problema e alta si anume ca Dinamo e pusa in tot acest play-off sa joace lunea, in timp ce altii sunt permanent programati in weekend. La fel ca si in cazul arbitrajelor, pentru unii "muma", pentru altii "ciuma".
E mult prea greu pentru Oprut sa înțeleagă cum e cu asigurarea ordinii publice în ziua de 04.05.2025! Jandarmii, polițiștii au ca sarcina paza secțiilor de votare, păstrarea ordinii în București, nemaiexistând resurse pentru a nu permite celor două galerii să se încaiere! Sportul e foarte important să fie practicat nu numai privit însă și democrația este la fel de importantă!
Ce prostie... cum sa primeze sportul?? Daca 50% dintre romani ignora complet politica nu inseamna ca este normal. In plus, meciul dintre ele este ceva relaxat?? Nu, e nevoie de multa jandarmerie ca nu cumva sa-si faca de cap suporterii.... iar duminica toti jandarmii sunt necesari la sectiile de votare.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.