Alte știri din fotbal
Președintele Craiovei la ultimul event din Bănie nu are dubii înainte de „ziua zero”: „Două din trei sunt rezolvate. Vor fi 60.000 de oameni în stradă”
0
Dinamo - CFR Cluj, pentru locul 3 în Superligă » Imagini și informații de la „Arc”
0
Csikszereda – FC Botoșani » Ciucanii au inițiativa în atac
0
Filipe Coelho, înaintea duelului de titlul U Cluj: „Trebuie să jucăm cu mintea”
0
Știri din fotbal internațional
Gaziantep - Bașakșehir, meci dificil pentru Mirel Rădoi în Turcia: echipele de start
0
Semenyo aduce Cupa Angliei pe Etihad » Manchester City o învinge pe Chelsea în finala de pe Wembley
0
Motivul incredibil pentru care tânărul de perspectivă ratează CM 2026: „M-a sunat tatăl lui! E lipsă de respect”
0
Fosta campioană evită, pentru moment, retrogradarea din Bundesliga! Cele două formații picate
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
10
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
5
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Povestea lui Valentin, polițistul din Galați care a fost găsit mort în ...
Libertatea
O căprioară „alcoolizată” a devenit virală în Franța: „Bambi a băut prea ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
LIVE TEXT Finala Eurovision 2026. Ce țări se luptă pentru ...
Libertatea
Ne-am plictisit de " lovituri" in fotbal. Vedem numai rezultate remarcabile.
nasul si finul au intrat deja in ramolisment...........
Asta se întâmplă când ești expert la GSP dar nu citești știrile de pe prima pagină. El săracul trăiește în lumea lui.
Alo, GSP! Va rugam din suflet, scrieti la inceputul titlului sau in cuprinsul lui: " Rusescu a zis ca...". Ne scutiti pe noi de un efort inutil in a da click pe niste aberatii iar pe voi de niste injuraturi. Nu vi se pare mai "fair" asa?
desteptule,si de unde primesti bani fara performanta? cand spui ca vrei bani vrei si performanta,ca nu se poate una fara alta.
dublu ce?
Și? Dacă dă n lovituri,ce ajută? Doar a spus o clar și faptele lui becali de după câștigarea titlului asta demonstrează! Pe el îl doare undeva de performanțe ,de echipă! Banul lui...atât îl interesează
Tremura City daca vine si Chipciul.
Si totusi istetii de la Fcsb ar trebui sa negocieze cu U Cluj o suma de transfer daca vor jucatorul. Sau il vor gratis? E un asset al clubului
Ba frate scrieti si voi in titlu cand "marea stire" e despre ce crede Rusescu. Nu pe toti ne intereseaza parerea "expertului" Raul Rusescu.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.