Alte știri din fotbal
A semnat cu Dinamo! Nicolescu a anunțat transferul » E pariul lui Nuno Campos
1
Titularul de la echipa națională, accidentare cu o lună înainte de debutul în Nations League
0
Șumudică i-a anunțat plecarea de la CFR Cluj: „Nu mi s-a explicat nimic, nu ştiu ce se întâmplă!”
1
Mesaj de forță din Bănie după ce Ștefan Baiaram a fost huiduit din nou: „Când te înjură ai tăi, este groaznic, de zece ori mai dureros”
0
Știri din fotbal internațional
Fiul lui Ianis Hagi a aniversat un an » Imagini rare
0
Serie A lansează moneda oficială! » Ce valoare are, cum arată banul și la ce folosește în noul sezon
0
Marca anunță o posibilă despărțire: „Frenkie de Jong începe să devină o problemă”
0
Alphonso Davies a reacționat după colapsurile lui Musiala: „Mi-au frânt inima”
1
Lifestyle
Cea mai sexy hocheistă din lume, deconspirată de fani » Noul iubit este tot un sportiv
1
Portarul devenit celebru în timpul Campionatului Mondial se iubește cu românca Dana » Surprinși pe aeroportul Otopeni
14
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
28
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Campionii banilor europeni din Mecanismul de Redresare și Reziliență
Libertatea
Cum încearcă Italia să oprească invazia crabului albastru cu ajutorul ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Scad temperaturile și revin ploile în unele zone, la început de săptămână. ...
Libertatea
Var-ul a decis meciul,el a vazut offside ul la Olsen si tot el hentul la penalty!Cand nu ne convine nu suntem de acord cu el sau suntem de acord cu el doar cand ne convine! Cine joaca fotbal si nu asteapta mica ciupeala are si rezultate!
Arbitrul a văzut faza dintr-un unghi, nu a fluierat nimic ca nu era sigur. După ce au venit reluările din camera VAR, a putut să vadă și din alt unghi și atunci a dat penalty. Puteți să vă milogiți și să vă rostogoliți cat vreți, *** a fost întodeauna cu *** și a primit mereu ce a cerșit. Așa ca ciocul mic și joc de glezne.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
D-le cat tupeu de neam prost si ticăloșenie sa ai INCAT SA NU RECUNOSTI UN HENT EVIDENT!!??...In felul asta nimic nu mai e normal! ... Orice ticălos si mincinos își creează alibiul pe considerentul ca nu a furat, pentru ca doi, trei nebuni spun ca nu a furat, deoarece in situația data nu a fost echipa care trebuie! Adica clonafcsb! ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Da, sigur. În fotbal, un jucător poate fi în poziție de offside doar dacă îndeplinește toate următoarele condiții în momentul în care primește pasa: 1. Este mai aproape de linia porții adverse decât mingea și penultimul apărător. 2. Mingea îi este pasată înainte. 3. Obține un avantaj din poziția sa (participă activ la joc). Dacă pasa este trimisă înapoi sau lateral, chiar dacă jucătorul care o primește se afla într-o poziție avansată în raport cu apărătorii, offside-ul nu se aplică, pentru că mingea nu a fost jucată înainte. Exemplu clasic: când un atacant scapă singur cu portarul, dar în loc să șuteze pasează înapoi unui coechipier care vine lansat dintr-o poziție mai avansată decât fundașii. Atâta timp cât mingea a fost pasată înapoi, golul este perfect valid. Deci, dacă pasa vine înapoi, indiferent de poziția jucătorului care o primește, nu este offside.
De cand smecherii și mincinoșii gigisto-stelisti fac comentarii la adresa lui Dinamo???.... ce vreți spună arlechinul ăsta mincinos??
Dar la Musi ,a fost clar că lumina zilei ,nu????????????!?
A vorbit ăsta a fost penalty la fcsb cu UTA că ăla râdea pe jos când a văzut că au primit penalty aici nu a fost la *** a fost ????????dar na a jucat la ei normal să nu zică
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.