Știri din fotbal internațional
Prins între două lumi la Mondialul din 2026 » Revelația din Superligă nu știe pe cine să susțină, Olanda sau Maroc: „Nu aș putea alege”
0
Qatar - Elveția » Jucătorul care nu primise viză inițial deschide scorul
3
Bucuria Mondialului la întâlnirea dintre un polițist american și fanii scoțieni
0
Brazilia - Maroc, primul șoc de la Mondial » Echipe probabile + cote
0
Lifestyle
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
2
I l-a aruncat în cap lui Beckham! Reporterul GSP era la 3 metri distanță și a surprins întreaga scenă ciudată, la SUA - Paraguay
3
Toți o țin minte cu telefonul în decolteu, iar acum s-a întors după 16 ani! Larissa Riquelme, apariție de nerecunoscut la SUA - Paraguay
0
Acordul SUA-Iran va fi semnat duminică și Strâmtoarea Ormuz va fi deschisă ...
Libertatea
Istoria fascinantă a fotbalului. De la lupte violente pe maidane, la un ...
Adevărul
Se construiește stadionul viitorului în România » Va funcționa exclusiv cu ...
GSP SPECIAL
O țară din Europa face referendum pentru plafonarea numărului populației. ...
Libertatea
tu du-te la scoala
Toata echipa Dinamo-azi,Dinamo New, nu are valoarea lui Lupu,sa-ti fie rusine Bobar!!!.Daca Lupu o lua cu 2/5 se arunca in Dunare.M-am saturat de proiecte,constructii gen BOUbacar,Elton,duriMIEL ecc.Chiar recomand vanzarea lui tucu-dean si rotariu la steaua.Bobar nu erai tu cel ce cautai tricouri cu steaua ? Ma intreb ce cauta aceste mizerii la Dinamo ?
Eu chiar nu inteleg conentariile astea asa de agresive. Ar fi putut sa ii raspunda lui lupu, dar decent... Numai in romania sunt declaratii de genul asta, am ajuns jos de tot....
v-ati vandut sufletul pe bani. imi este greata doar cand vad ca exista cineva care sa il apere pe pacaliciul ala. toata viata ati copiat-o pe steaua iar acum il aparati pe meme`ul asta palid
Lupu o fi puscarie, dar, pentru Dinamo, a facut intr-o singura faza de joc mai mult decat o sa faca papagalul de Bobar toata viata lui.
Ma s (_) g.i pe mine si pe Fiara noastra? Bine, dar doar daca esti cuminte si te speli pe la gura!
:))))))))))))))))
copia asta palida a lui meme o sa isi doreasca sa il numim bebe ?
Nu, poate am exagerat in postarea de mai jos. Tot ce voiam sa spun e ca voi, dinamovistii, ar trebui sa fiti mai afectati decat noi de situatia in care a ajuns clubul vostru. Ori tipul ala parea chiar impacat cu ideea, imi spunea ca el e fericit asa.
Chiar iti doresti ca Steaua sa joace singura in campionat?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.