Alte știri din fotbal
Olanda a scris istorie după ce a spulberat Suedia » A bătut recordul Braziliei lui Pele, dar există un paradox
0
A jucat 6 meciuri în sezonul trecut din Superliga și pleacă în Belgia
0
Ultimele informații de la FCSB: „Luni îi facem ofertă” + „El e «bombă»”
2
MM Stoica, detalii din interior despre transferul ratat de FCSB: „Toate cele 3 opinii au coincis”
4
Știri din fotbal internațional
Final incredibil în Germania - Coasta de Fildeș » Gol DECISIV în minutul 90+4!
6
Reporterii Gazetei au dat nas în nas cu celebra Larissa Riquelme la San Francisco » Mai numeroși, turcii au fost dominați de suporterii din Paraguay
0
Titularul Spaniei nu-i ia de sus pe saudiți: „Chiar dacă nu sunt cunoscuți în Europa”
0
Drama internaționalului portughez: „Credeam că nu o să mai pot merge”
0
Lifestyle
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
5
Apariție incendiară! Cea mai frumoasă fotbalistă din România a făcut senzație pe plajă
4
Cum se va numi noua Dacia electrică » Surpriza la care nimeni nu se aștepta!
1
Novak Djokovic, întâlnire neașteptată cu una dintre cele mai în vogă artiste: „Ce mică e lumea!”
3
Nicușor Dan spune câtă răbdare mai are cu Adrian Veștea pentru a obține ...
Libertatea
Despăgubiri pentru Autostrada A8. Un fost primar primește 1,1 milioane lei ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Masacrul de la Mers-el-Kébir. Decizia brutală a lui Winston Churchill de a ...
Libertatea
Taci dracului de prost, in 1987 Duckadam bolnav a fost dat afara din armata si de la Steaua de niste gunoaie comuniste, de niste burtosi ca si cei de azi de la CSA.
Si ai tu fata sa-l critici pe marele Balaci ?:)))))))) Ziaristii cauta scandal.Balaci nu l-a atacat dur.Dur ar fi fost daca ar fi zis ca si-a ratat cariera desi era un mare talent de tanar.Ar fi putut fi noul Hagi.Dar s-a multumit mereu doar cu putin.De fapt s-a gandit la partea materiala si mai putin la performanta.A stat la Vaslui inutil cativa ani de zile.Daca venea la Steaua mai demult poate prindea un transfer in vest.
Sânmărtean n-a ieşit la atac, el doar a dat un răspuns elegant când a fost întrebat ce părere are despre cele spuse de Ilie Balaci zis şi Ilie Zaibăr, şi de cele spuse de sluga gigistă Duckadam. Poate muri comunismul de 1000 de ori, comuniştii nu se schimbă. Balaci încă trăieşte din amintiri şi nostalgii, are impresia că fotbalul s-a oprit odată cu el. Băi Zaibăr, gloria ta a apus de vreo 30 de ani! Gata. Get over it! Olteanul ăsta penibil a ajuns să se plângă că nu-l recunoaşte portarul la intrarea în sediul FRF sau femeia de serviciu de acolo. Păi ce ai făcut tu pentru fotbalul românesc în ultimii 30 de ani bă? Ai jucat table, ai băut zaibăr şi n-ai investit nimic în fotbal.
elegant felicitari
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.