Alte știri din fotbal
Am aflat cei doi jucători de care Rapid vrea să scape în mercato » Mutare de peste 300.000 de euro pentru fotbalistul de națională
0
Doliu la FC Argeș: doi sponsori morți în aceeași zi
0
Ilie Dumitrescu îl critică pe Gigi Becali: „Te-ai stricat cu ăsta, îl distrugi și pe el!”
1
Detalii de ultimă oră despre noul transfer din Giulești: Rapid nu l-a cumpărat definitiv!
0
Știri din fotbal internațional
Planul e făcut: ce face Julian Alvarez ca să se transfere la Barcelona
0
Sunt norvegienii „prea buni”, așa cum declara Alex Chipciu? Brann a pierdut „acasă” cu o echipă mai slab cotată decât U Cluj
0
Englezii anunță planul lui Infantino » Așa vrea să își facă aliați: unde trimite finala Mondialului din 2030
0
Arsenal forțează transferul unui internațional englez » Concurență cu Liverpool
0
Lifestyle
„Jucăriile mele” » Cristiano Ronaldo și-a prezentat bolizii de 25 de milioane de euro
3
A treia oară e cu noroc? Dublul campion NBA s-a căsătorit cu modelul celebru croat. Diferența de vârstă e de 19 ani!
0
BYD atacă segmentul de lux: chinezii lansează o limuzină care să rivalizeze cu Mercedes și BMW
0
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
9
Ce avere are Mirabela Grădinaru, partenera președintelui Nicușor Dan. ...
Libertatea
Orașul european superb de care mulți turiști nu au auzit. Are aproape 900 ...
Adevărul
Cum a ajuns să arate stadionul fostei campioane a României, pe care au ...
GSP SPECIAL
Vremea de maine, 6 august 2026. Șapte județe, sub cod roșu de caniculă și ...
Libertatea
SUCCES BECALI! CU COMUNISTII ASTIA DIN MAPN, AU SARACIT TARA, OAMENI DE NIMIC, MAI TOTI IES LA PENSIE CU PENSII URIASE. NUMAI TRANTORI, BETIVI, ETC
greu de decis cine e mai penibil. ciobanasul care se crede intelectual sau ministeru lu ceausescu. romania, tara de balada!
NU SUNT STELIST DAR E O MARE MAGARIE CUM SA IA NUMELE, MAGARIE MARE TIP COMUNIST, STEAUA E STEAUA, PA , POATE SA JOACE SI IN BRASOV MECIURILE TOT STEAUA ESTE, CU TOATE CA TARE MULT AS VREA SA II VAD IN B
Domnule, aici nu e vorba de Becali, e vorba de principii. Crezi ca altcineva in locul lui Becali ar fi de acorda sa plateasca vreo 60-70.000 de euro lunar, stiind ca alte competitoare platesc simbolic sau deloc, ba mai mult, primesc si bani de la autoritati?
@thebluestlion Aici vorbim de fotbal , nu de liga a-3.
Armata nu are ce sa-i faca lui gigi,omul are dreptate isi poate lua echipa sa o duca unde doreste!
Stiii care e smecheria? Le tataie dosu' cand "investitorul" isi va cere recuperarea investitiilor inapoi.Asa ca ataca primii.
Ce faceti fratilor, a sunat voievodul adunerea? Cati bani luati sa-i tineti partea? Chiar nu vedeti in ce hal am ajuns, sa luptam mereu cu sufletul la gura pentru a accede in calificarile pentru UEFA? Nici de partea armatei nu pot sa fiu, dar nici de partea lui Gigi... Deocamdata rezultatele vorbesc, iar ele reprezinta un dezastru.
esti prea marunt in gandire sa meriti un raspuns; oricum nu vei intelege nimic si o vei tine pe-a ta, trai-ti-ar ciobanul interlop!
"În 1998, Steaua se desprinde de Clubul Sportiv al Armatei şi se transformă în FC Steaua, sub conducerea lui Viorel Păunescu." Sunt curios, cum mai poate Mapn sa solicite returnarea brandului si numelui FC Steaua, cand in 1998 a fost de acord ca fotbalul sa iasa din Clubul Sportiv al Armatei si sa se organizeze conform regrelentarilor FIFA si UEFA? F.C. Steaua a fost cumparata de Becali de la Paunescu..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.