Alte știri din fotbal
Cristi Săpunaru a tras concluzia despre Moruțan, după debutul la Rapid
0
Transfer din Champions League la U Cluj! Fotbalistul de 700.000 de euro semnează contractul
1
Termenul în dosarul excluderii lui FCU Craiova din Liga 2 » Cerința lui Adrian Mititelu
1
„Mărgelatu” Florin Piersic a împlinit azi 90 de ani! Marea lui iubire din fotbal: „Bagă golul cum știi tu!"
3
Știri din fotbal internațional
Prima reacție a lui Răzvan Lucescu după tragedia fanilor lui PAOK din România: „Trebuie să simtă asta. Aici e ceva special”
0
Conte l-a lăsat pe Chivu și îl ia în focuri pe Spalletti: „O minciună sfruntată! Antrenor grozav, dar fără respect”
0
Antrenorul lui Fenerbahce, exasperat înainte de meciul cu FCSB: „Nu știu ce fac la București”
0
Jose Mourinho a vorbit despre Cristi Chivu și alt antrenor important: „Sunt băieții mei, sunt speciali pentru mine”
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Ilie Bolojan a recunoscut pentru prima dată că nu exclude un guvern ...
Libertatea
De ce cauți mereu pe altcineva, chiar și atunci când ești într-o relație
Adevărul
Anghel Iordănescu, uluit de dosarul de la Securitate al lui Ștefan Kovacs: ...
GSP SPECIAL
Renta viageră pe care Sandra Izbașa o primește lunar de la statul român. ...
Libertatea
corect, dar si sa insinuezi ca rusilor le pasa de futbol si de crearea unor echipe de futbol e o aberatie si un non sens pe care doar niste re tar dati mintalio pot sustine. Numai de sportul romanesc nu erau aia intersati.
ba da si mi se par ok cele cu stea normala nu `lisa`:)) chiar sunt okay siglele, atata timp cat echipamentul ramane predominant rosu si albastru nu imi prea pasa de sigla, mai ale sca sigla stelei s-a schimbat de vreo 7 8 ori in decursul a 60 de ani, deci nu are mare importanta. Importanta are sa raman ceva care se leaga de istoriua si traditia celui mai bun club de fotbal din ro si europa de est, si anume culorile!
Asa e,CFR-ul a fost infiintata de unguri,Steaua de noua putere comunista de la Bucuresti,Rapid....de muncitorii comunisti....??..nu prea stiu despre Rapid !
Dizidentiipulii : )))))
N-ai vazut cele trei sigle noi ?
Exact ! Pe asta se bazeaza si minciuna ordinara a lor, manipularea grosolana a prostimii. Ei sustin ca au fost infiintati de generatlii armatei regale, cand de fapt se stie ca acele sinistre personaje erau comandantii Diviziei Tudor Vladimirescu subordonata sovieticilor.
da, dar noi ne asumam istoria, cu bune si rele. altii vor sa pozeze in dizidenti
si daca au retrogadat ce? erau anticomunisti? e ca si cum ai spune ca anul trecut au retrogadat ca au fost antibasisti si anul asta vor retrogada ca-s antijohanisti prietene....echipele care s-au opus au fost desfiintate. punct. restul au plecat capul. cum spuneai si tu, nu era iertat nimic. cine comenta era la canal. faptul ca nu ati fost desfiintati, ca cei care s-au opus, e dovada clara ca nu ati fost dizidenti. end of story, nu va mai da-ti viteji
Lasa-ma cu armata regala,ca dupa ce au intrat in tara rusii regele pxlii nu mai valora nici macar cat un papagal vicios !
Iar clubul pe care tu il sustii a ajuns steaua comunismului....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.