Alte știri din fotbal
Farul - Dinamo » Se anunță un duel de foc: elevii lui Ianis Zicu speră la play-off, „câinii” vor să egaleze liderul. Echipele probabile
0
Ultimele detalii despre starea de sănătate a lui Mircea Lucescu
0
UTA - CFR Cluj, un duel tare din runda 25 a Superligii, între două echipe ce luptă să intre în play-off » Echipele probabile
0
Predau armele?! Prima echipă care admite că „n-o să se năruie cerul dacă nu ajungem în play-off”
0
Știri din fotbal internațional
Revenire de senzație în Europa » N’Golo Kante a fost prezentat la noua echipă
0
Inter - Torino, pentru un loc în semifinalele Cupei Italiei » Echipa lui Cristi Chivu vrea să continue lupta pe toate fronturile
0
Barcelona, victorie cu emoții în Cupa Regelui! După ce i-a eliminat pe Real Madrid, Albacete a fost aproape de o nouă mare surpriză
0
Arsenal a dat lovitura în minutul 90+7 contra lui Chelsea și s-a calificat în finala Cupei Ligii Angliei
2
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Neclarități în CV-ul lui Hubert Thuma: a terminat cursuri postuniversitare ...
Libertatea
La ce temperatură să setezi centrala dimineța, când pleci de acasă
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Haos la RA-APPS. Ce nereguli a descoperit Curtea de Conturi la renovarea ...
Libertatea
este total gresit titlul, steaua insemnam noi suporterii puteti spune Becali vs Adi Ilie, sau conducerea Stelei
Daca a facut Ilie numai transferuri de cacao, de ce plange ciobanul dupa Tiago- ca doar si asta el l-o adus!?
adi a facut transferuri de cacao,nu le are cu impresariatul.
mai citeste odata articolul, ia vezi ce scrie.
Cobra a iesit la atac! Bravo Adi, baga venin cat cuprinde si apoi strange-i numaidecat pe neamul becali, pana la ultimul!
Astia din familia Bukli, nu sint destul de inteligenti sa-si dea seama ca si ei pot face greseli! Cauta un acar Paun si-l fac in presa de doi lei. Familia de mahalagii traieste dupa mottoul: "cine nu e cu noi e impotriva noastra"! Bravo RO!
Eu nu inteleg problema! Ilie are licenta de impresar, are propriile interese, nu are nici o legatura cu Steaua acum, face ce vrea el ... care e problema? Ciobanu' arunca pisica in ograda altuia, alta mare legenda a Stelei, in acelasi mod jenant in care s-a consacrat, doar ca sa acopere propria impotenta!
Domnilor redactori, de ce cuvintele urate rostite de cioban le scrieti si ale noastre le stergeti?Cred ca si voi sunteti niste mielusei.Ce bine ca traiesc in strainatate,fiindca altfel as inebuni cand stiu cati pro...sti lucreaza pe la ziare.I-mi cer scuze,dar nu va mai suport.
Auzi VGL,daca tu crezi in ce spune ciobanul inseamna ca nu gandesti.Citeste din nou articolul si ai sa vezi cum un europarlamentar vorbeste.In felul in care se exprima,precum o hamalagioaica,nu poti sa-l crezi nici un minut.Acest cioban minte tot timpul cu nerusinare si batjocoreste pe oricine, atunci cand nu-i iese ceva.Crede ca bani fac totul.Jucatorii nu mai vor sa auda de club datorita gurii spurcate pe care o are ciobanul.
Adi nu e frumos ce faci!Ai probleme cu ciobanul!Lasa Steaua in pace!Daca intri in jocul lui tu pierzi si nu numai respectul suporterilor stelisti!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.