Alte știri din fotbal
După ce ultrașii dinamoviști au cerut ca noua stemă să dispară, oficialii au răspuns cu un comunicat: „V-am simțit revolta și vă ascultăm”
2
Și programul DDB se dezice de noua siglă a lui Dinamo: „Un produs derizoriu!”
1
Reacția conducerii după promovarea Corvinului în Superliga: „Nea Mircea! Mi-ai cerut, în urmă cu un an”
0
„Să-și intre în rol!” » Direct de pe stadion, unul dintre „copiii” lui Mircea Lucescu anunță obiectivul Corvinului în prima ligă: „N-am promovat doar să facem prezența!”
0
Știri din fotbal internațional
Doi specialiști în arbitraj s-au contrat în scandalul de la Bayern - PSG: „De neînțeles”
0
Vincent Kompany a lansat acuzații dure, după Bayern - PSG: „Nu am găsit nicio imagine care să arate asta”
0
Luis Enrique, după Bayern - PSG: „Iubim mingea, am jucat la cel mai înalt nivel”
0
Pe cine a remarcat Ilie Dumitrescu după Bayern - PSG: „Perfect”
0
Lifestyle
Simona Țăranu a „fugit” din România: „Am sărbătorit altfel”
8
Tensiuni la Real Madrid » 2 milioane de semnături pentru excluderea lui Mbappe din cauza iubitei!
13
Celebra fană a lui Bayern a înmărmurit Gala Met cu o costumație excentrică
2
Cea mai sexy antrenoare din România a leșinat în timpul meciului și a urmat scandalul: „Foame, disperare!”
2
China, implicată în negocieri cheie pentru deblocarea Strâmtorii Ormuz. ...
Libertatea
SUA consideră că Ucraina nu va rezista nici măcar două zile fără ajutor ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
Imaginile din satelit arată că Iranul a provocat distrugeri masive asupra ...
Libertatea
Respect, Alex Chipciu! Atitudine de capitan! Ma bucur ca Steaua are un jucator care raspunde atacurilor. Sper sa o faca de fiecare data cand cineva va vorbi urat de Steaua.
Asa e, ai dreptate. Un neica-nimeni de la Rapid (sincer n-am auzit de el) arunca piatra si vine Chipciu (nu stiu de ce nu sunt surprins ca tocmai el i-a raspuns) si arunca si el una. Ca sa fie doi!
S-a gasit Vasile sa vorbeasca in numele Rapidului :) Mare jucator
Cand incepe liga a 4-a, sa joace si Steaua ?
BRAVO !!! scurt si la subiect !!!!
ce desptept esti ma ...sa te scuip sa nu te deochi ... atata papagal pentru ce??? STEAUA va sparge botul indiferent ce emblema are pe piept...ce problema are emblema cand tu pierzi in fata lui STEAUA in ultimi 4 ani non stop ???????? nu conteaza cine esti si cum te cheama ...la rapid poate sa joace si MESSI ca tot aia e !!!!! STEAUA SE PREGATESTESTE DE SARABATOARE ....iar sapunu si cu vinu pancu se pregatesc de liga a doua !!!!!
Bun baiat, Vasile asta. Saritor! Da' pana sa explice altora de ce rade lumea de ei, o fi aflat de ce rade lumea de el si de coechipierii lui? La dat din gura vad ca n-are probleme, cu fotbalul e mai greu...
Trecand peste faptul ca esti rapidist, ce dreptate are in afirmatia asta "Ar fi mai bine să le rămînă numele FCSB." ? Vasile trebuie sa se gandeasca la cariera lui, sa joace, ca pana acuma mai mult a vorbit.
Ai dreptate, nu ne comparam cu voi, mai ales de cand ati ramas fara emblema, v-ati mutat sediul clubului in comuna Mogosoaia, jud. Ilfov, de cand apare scris fcsb pe tricouri etc :))))
a ajuns si asta o legenda cumva?1 pai te scuipa in gura pancu si sapunaru nu discuta cu tine. pe acelasi motiv pt care tu in ipocrizia si in nesimtirea ta, nu discuti cu nicolae vasile
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.