Alte știri din fotbal
Robert Bădescu, fundașul lăudat de Șucu la Rapid, a semnat cu alt club din Superligă
1
Obiceiul alimentar al noului transfer de la FCSB l-a impresionat pe Mihai Stoica
0
Mihai Stoica a anunțat noutățile din mercato de la FCSB » După Luca Stancu, încă două transferuri sunt aproape gata
6
Gigi Becali a pus mâna pe telefon: „Mi-a zis că vine Drăguș”
1
Știri din fotbal internațional
Pe cine preferă Cornel Dinu între Leo Messi și Cristiano Ronaldo: „Din toate punctele de vedere!” + Marea favorită la titlul mondial
0
Crede că Tuchel a pierdut vestiarul în fața unui star englez: „Nu mai e el șeful!”
0
Accesoriul lui Erling Haaland a făcut senzație la întoarcerea în Norvegia
1
Continuă sărbătoarea de parcă ar fi câștigat Campionatul Mondial! Azi s-au mutat pe stadion
1
Lifestyle
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Vinicius s-a împăcat cu Virginia » Fotografia „interzisă” care i-a dat de gol
1
Ce s-a ales de stadionul lui Ceaușescu » Baza celei mai corupte echipe din istoria fotbalului românesc nu a fost abandonată
11
Când a apărut ea, nimeni nu s-a mai uitat la Haaland și Kane » Ivana Knoll a făcut show la Norvegia - Anglia
9
Ce s-a vorbit în spatele ușilor închise la Cotroceni: variantele de premier ...
Libertatea
Cine l-ar putea împiedica pe Putin să folosească bomba nucleră. Garry ...
Adevărul
Ce s-a ales de stadionul lui Ceaușescu » Baza celei mai corupte echipe din ...
GSP SPECIAL
Cod galben de ploi torențiale, vânt puternic, descărcări electrice și ...
Libertatea
Ce greșită e politica asta de "singuri împotriva tuturor". Șucu e nou. Greseste teribil pornind razboiul asta. Ciobanul a facut asta și nu a mai luat campionatul de 7-8 ani. Mititelu a pierdut clubul. Ala de la Cluj a fugit în Dubai. Pe Porumboiu l au mâncat! Pe ala de la Timisoara la pușcărie. Copos la puscarie. MM la pușcărie. Popescu la pușcărie. Toți au crezut ca pot învinge sistemul. Cine nu a avut probleme? Sandu si Dragomir. Acum Burleanu. Inteleg ca trebuie sa acopere scandalurile din casa lui dar e atât de greșită calea asta! Mai aveau o grămadă de șanse. Au zburat! Ca sa fiu în tema cu clubul...
Atenție FRF ,COMISII ,LIGA Profesionista ,etc . ! Tăcerea este complice ! Pasivitatea ,Ascunderea " dupa cires" ,Politica Struțului, Nu folosește nimănui! Trebuie tăiat raul din rădăcină! Indiferent de nume ,de club ,de arbitrii ,de jucători, de patroni, președinți etc .!
Ce față de șnapan are interlopul!
Păi exact la fel ați făcut și voi, "sfinților". Așa l-ați luat pe Borza și pe Rareș Pop. Și mai nou, încercați și cu Louis Munteanu.
FOARTE CORECT! Daca FRF lasa ciobanul sa faca asta de cateva ori pe sezon, inseamna ca e la liber si poate s-o faca oricine isi permite dpdv financiar. Daca nu e la liber sa fie pedepsit becali.
Discursul "sursei" voastre seamana ridicol de mult cu scrisorile postate de Sucu pe paginile rapidiste sau trimise lui Ivanovici. Ce mă bucur sa aflu ca Sucu nu va sesiza FRF în legătură cu afirmațiile fără nicio dovada ale sale. Eu sper sa se autosesizeze comisia de disciplina, pentru ca acuzațiile împotriva lui Ștefănescu sunt foarte grave și ii aduc acestuia și clubului Sepsi prejudicii imense de imagine.
Multa gargara pentru nimic... De ce nu zice exact stimabilul Sucu ce articole din regulament se incalca, sa le citeze cu numar si prevederile din ele? Exista astfel de prevederi? Daca da, de ce nu le exemplifica clar? Oare pentru ca si dl Sucu ar descoperi ca si Rapidul a procedat in diverse ocazii la fel? (am citit un comentariu pe gsp de la un cititor, care dadea exemple destule in care la Rapid s-au intamplat chestii d-astea care se intampla la FCSB, era un comentariu cu date corecte si edificator). Nu ca as fi de acord cu fumigenele si palavragelile lui Becali, dar pur si simplu cred ca se da o prea mare importanta subiectului, totul fiind doar o galceava prin care niste patroni isi dau si ei importanta pe la tv.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.