Alte știri din fotbal
„Dacă vindeți tot, cu câți bani plecați în Hawaii?” » Valeriu Iftime a vorbit deschis despre averea lui: „Mă deranjează teribil un lucru”
0
„Dar să primim gol dintr-o lovitură liberă inventată era corect?” » Petrolul întoarce scandalul pe partea cealaltă
0
„Cât se mai tace? Ați uitat ce a făcut Petrescu și în 2011?” » Opinie după ultimele 10 zile din fotbalul românesc: „Revine mocirla anilor '90 și 2000”
0
Fost jucător din Superliga, acuzații dure la adresa lui Sorin Cârțu: „O mizerie de om”
0
Știri din fotbal internațional
Luka Modric, al treilea cel mai în vârstă marcator din istoria Serie A
0
Căpitanul lui Juventus știe atuul lui Chivu: „Acolo este diferența în clasament, aici se decide duelul cu Inter!”
0
Tentația lui Chivu la derby-ul cu Juventus + Mare pierdere pentru Spalletti: titularul ar putea rămâne la Torino!
0
Tensiuni la PSG, după eșecul care dinamitează lupta la titlu în Ligue 1 » Luis Enrique: „Cuvintele lui Dembele nu valorează nimic!”
0
La povești cu Sorin Frunză: ce nu știai despre Urziceni
FCSB, victorie clară la Galați
Chivu se distrează în Serie A
Lindsay Vonn, accidentare teribilă
Bergodi a sărit la bătaie
Sorana, campioană la Cluj
„Nestemata” de la FCSB
Încep JO de iarnă
Reprezentație alb-vișinie la Sibiu
Mesajul lui „Il Luce”
Lifestyle
Vedeta-model la Jocurile Olimpice a câștigat peste 20 de milioane de dolari, doar 1% din premii!
4
A reprezentat România la Jocurile Olimpice, iar acum este comentatoare la Milano-Cortina » Câștigă bani și din platformele pentru adulți
0
Bîrligea a ieșit aseară în fața locuinței și a scris două cuvinte mari pe zăpada de pe stradă
10
Stupoare la TV! A câștigat bronzul, apoi i-a lăsat mască pe spectatori: „Acum 3 luni am făcut cea mai mare greșeală din viața mea”
2
Nicușor Dan a semnat decretul de pensionare al judecătoarei Ionela Tudor, ...
Libertatea
De ce testele rapide antidrog pot fi, de fapt, un pericol. Explicația unui ...
Adevărul
Incident grav în bazinul de la Brașov: „L-au lovit pe copil în apă cu ...
GSP SPECIAL
Dezastrul total de la Antifraudă: inspectorii au verificat o persoană ...
Libertatea
Ataca in valuri Liverpool! Totusi, inca se joaca!
Respect tie și lui Talpan
Nu ma mai uit..imi este scarba de cholo si stilul lui. Am mai si pariat ca se califica..nu joaca nimic ! Trebuia sa fie 82 la 0 ptr Pool
“ Deşteptul învaţă din greşeala altuia, prostul nu învaţă nici din greşeala lui“
Mai bine uitati-va la Liverpool-Atletico decat sa va certati pe aici...
Foxy, Randoom, canibal, uite o propunere...daca rezistati aici pe forum fara sa scrieti Dinamo sau despre Dinamo.. imi scot palaria in fata voastra...! Eu garantez ca nimeni nu v a mai baga in seama..asta stiti si voi ! Sunteti constienti ca daca voi nu mai scrieti rautati despre Dinamo..prezenta voastra aici nu mai are nici un rost.. stati doua zile in care sa scrieti doar de Pandurii si fcsb..dar nu puteti, stiti ca numele Dinamo e tot ce conteaza..astept sa ma contraziceti
N-o stiu!Da` ,tu,de grija cui ***De a lu Ovidiu?..Sau, de a lu`, Haji?...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
De acord ..daca vor merge primele 3 in europa ...ultimele 3 din playoff (daca vad ca nu au nici o sansa la primele 3 locuri )se vor intrece care sa piarda mai multe meciuri sa termine pe 6 .
Știi vorba aia... Calul moare de drum lung si prostul de grija altuia...
Pai azi nu l-am vazut...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.