Alte știri din fotbal
De ce a refuzat Edi Iordănescu 35.000 de euro pe lună de la CFR Cluj: „Ce fac, vin doar să vă iau banii?!”
0
S-a făcut! Gigi Becali a aflat de la GSP primul transfer al verii la FCSB: „E posibil”
3
Cutremur: s-ar putea rejuca toate barajele! Au decis să meargă la TAS, după dezvăluirile GSP
3
Gigi Becali e convins, după întâlnirea cu fotbalistul: „Vine la noi”
0
Știri din fotbal internațional
De la nunta unui amic, convocat la Mondialul 2026!
0
FIFA a ales arbitrul care va oficia meciul de deschidere al Cupei Mondiale de fotbal
1
Top 10 cei mai buni marcatori din istoria Campionatelor Mondiale
1
Riscă meci pierdut la „masa verde”! » FIFA amenință cu represalii dure, dacă la Mexic - Africa de Sud se va auzi scandarea controversată a localnicilor
12
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
7
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Sorin Grindeanu s-a întors din SUA, când era ministru, cu o factură de ...
Libertatea
De ce un apartament din 1975 poate fi mai valoros decât unul nou
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Singurul fotbalist român care a fost campion mondial. „Alerga până la ...
Libertatea
Dar ce afacut Steaua,mai "antrenorule'?A stins lumina in giulesi sau la Brasov?A raspuns cu o decalaratie mirlaniei voastre provocatoare,dar lasa ca nu au intrat zilele in sac,vine si reciproca,desi Steaua nu se coboara,chiar daca are drept patron un grobian r.etardat.Odata cu "Vama" s-au dus la Brasov si o parte din practicile giulestene.Mare om mare caracter!
Numai sa nu plangi Razvanele. Lasa ca le arata taticu unde e locul lor. Si daca nu, mai face niste dezvaluiri din epoca trecuta. Penibili
Dar la voi e in regula ce ati facut?Nu sunt fan steaua dar cu vrajelile lui nea Vama nu castigati nici un respect.Era un meci frumos,Brasovul cred ca astepta un meci in nocturna si ce moment mai prielnic decat meciul cu Steaua putea fi.Dar n-ai cu cine tata,n-ai cu cine.
*** Meciul a fost programat initial duminica la 3 jumate. cat despre televizare, non televizare... WHO THE CARES?????? Doar frraierii si sadomasochistii se mai pot uita la aceasta simulare de fotbla, numita liga lui mitica, unde 75% din jocuri sunt cumparate dinainte iar la restul sunt bune de somnifer in caz de insomnii. sa fim seriosi. Oameni buni, iesiti la iarba verde, la schiat, la o terasa, nu va tembelizati cu aceste meciu
Stelistilor, incaodata ne aratati ca sunteti cei mai prrosti dintre romini, cu toate ca aveti si cel mai mare procentaj de tziigani din Rominia. 1.meciul MAI INTII a fost programat Dumineca de la orele 15:00 si APOI REprogramat. 2.In acest moment la Brasov NU ESTE nocturna. 3.Nu va legati de Lucescu cel mare ca voi nu ati avut si nici nu veti avea antrenor ca el nici intr-o mie de ani. 4.Razvan este mai antrenor de 1000 de ori decit lcoocalarul de Lacatus sau Hagi sau olaROIU...
...de antrenor,ai facut pe tine de frica Stelei si noi acum nu vedem meciul.Te uraste intreaga Romanie !
ma doare capul de atata lauda cu puntele alea. vai de voi,familia lucescu!
eu cred ca aici ar trebui sa intervina dna sa se vada cum sa ajuns la aceasta situatie si cine sa umplut de bani aici sunt de vina antenele+federatia + conducerea brasovului ,asta este cooperativa si trebuie sa intre in atentia dna (mai ales ca nu da voie suporterilor stelei sa vina la stadion)
Cât poate fi de alunecos acest infatuat de Răzvan! Auzi: - "Nu uitaţi cât a făcut Răzvan Lucescu pentru fotbalul românesc!" FANTASTIC!!!!!!! Nema Iordanescu, Jenei, Boloni, Kovacs, Teaşcă, Halagian etc., etc.... Faceţi-i statuie încrezutului! Material vă dă Prigoană! Auziţi gogomănie: "Steaua e de vină că nu se joacă în nocturnă", nu făţarnicul ăsta şi sforarul de la vamă. Răzvane! ai caracterul "brunet" ca tine frate!
o *** tipica pentru acest baietas frustrat. Problema nu e cu nosturna ci cu faptul ca magraonul si securistul de Vama au facut totul ca meciul sa nu fie televizat.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.