Alte știri din fotbal
Sepsi - FCSB, meciul care închide etapa din Superligă » Echipele probabile
4
Karlo Muhar rămâne liber, Gigi Becali e tentat să îl aducă la FCSB: „O să vorbesc”
0
Echipe de start la FC Botoșani - Corvinul Hunedoara, în etapa 4 din Superliga
1
Când va fi numit Marius Șumudică la CFR Cluj » Decizia luată împreună cu Varga: „Să nu-l expună”
5
Știri din fotbal internațional
Accidentare horror la Barcelona: ruptură de ligament și 6-7 luni pe bară!
0
Pus pe liber de FCSB, Baba Alhassan a debutat pentru noua echipă!
0
PSG și Barcelona s-au înțeles asupra prețului lui Ferran Torres » Detalii de ultimă oră
0
Mingea lui Maradona, din celebrul gol marcat cu „Mâna lui Dumnezeu”, va fi scoasă la licitație
0
Lifestyle
Cum arată gazonul de pe Cluj Arena, după cele patru zile de Untold
3
Irina Begu s-a căsătorit cu antrenorul ei, fost jucător cunoscut de tenis
12
Artista faimoasă din România se iubește cu un fotbalist mai tânăr cu 13 ani » Fiul ei joacă la FCSB: „Felicitări, campionul meu!”
9
Neașteptat! Iubita starului din Premier League vinde tricouri la mâna a doua
0
Peste 13 milioane de euro despăgubiri din cauza mașinilor fără RCA: doar 7 ...
Libertatea
Șofer prins cu 172 km/h în Buzău, în timp ce își ducea tatăl rănit la ...
Adevărul
Paradoxul din sudul României: de 13 ani fără fotbal la nivel național, însă ...
GSP SPECIAL
Peste 100.000 de oameni rămân fără apă 24 de ore, în şapte cartiere din ...
Libertatea
De aceea te iubim Razvan noi pe tine, pt ca ai facut imposibilul, iata de ce este atat de nedrept domnul Copos cu aceasta echia, cand merge bine e totul frumos dar la durere si tristete pleaca, pacat. Felicit intreg lotul Rapid-ului din 2006 pt performantele aduse clubului, felici stafu tehnic. Inca odata iti multumesc Razvan pe mometele acelor vremuri. Dumnezeu sa fereasca de orice necaz in viata, meriti asta.
Pentru Razvanel o mare ocazie de gol inseamna un sut de la 30-40 de metri aproape de coltul terenului. Daca mai pune la socoteala si degajarile portarului (tot mari ocazii de gol) iaca dominare categorica !! Fugi ma d'acilea si papa niste iaurt sanatos, ca de la timpenia aia de'i faci reclama te doare burta si vorbesti aiurea !!
de aia i ai aratat degetu mijlociu dupa meci? :))
pai si ce leg are ce comm voi.. cu ce a spus razvan:)):)):))
nu va mai luati de Razvan Lucescu, e unul dintre cei mai buni antrenori din Romania
pt. Mircea : Mai putine ca Razvan, dar de mii de ori mai multe decat tine, iti garantez.
pt. faraonu : Da, ai dreptate.Dar nu s-a mai batut pt. titlu nu din cauza lipsei lui Razvan,ci din cauza instabilitatii la nivelul conducerii, bancii tehnice si al lotului de jucatori.Eu inca mai cred ca Bergodi ar fi adus echipa pe un drum corect
Voi ce ati realizat in a voastra viata (Alecu si Tudor)? Daca echipa nu merge, e de vina antrenorul si daca merge e meritul echipei?
@arcasu` negru: Tocmai ca nu sunt ignorant.Daca as fi,nu s-ar mai povesti.De exemplu,doar ieri,daca CFR le dadea 4 nu mira pe nimeni.Dinu a fost corect si a recunoscut ca Augustus a fost echidistant.Dar a iesit la rampa din nou "Razvanel" si a decretat ca a fost furat de arbitri.Ca sa nu mai vorbim de etapele precedente sau de meciurile Rapiduletului sub "obladuirea" sa. Pentru performantele europene, jos palaria.Dar al doilea an, cand nu a trecut de grupe si a terminat pe 4,
@tudor ...si in afara de faptul ca luai campionatul, participai in Champions League si creai o hegemonie rapidista ca mare lucru faceai Razvane ?!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.