Alte știri din fotbal
Gigi Becali, convins să îi dea o șansă: „Așa se laudă el: «Mă duc acum la FCSB și vreau să fie anul meu, sparg, distrug»”
2
Florin Prunea spune că Dinamo trebuie să facă urgent două transferuri
0
Îl deturnează FCSB pe Boateng?! „Mi-a zis că ar dori să vină” » Coșmar pentru Dinamo: Gigi Becali a intrat pe fir
18
MM Stoica s-a dezlănțuit, a sărit și și-a ridicat tricoul. Imagini nebune surprinse la „oficială”
3
Știri din fotbal internațional
Jucătorul ultimului sezon din Serie A a dat din casă: „Chivu a folosit cuvinte dure, dar m-a ajutat să renasc”
0
PSG - Arsenal, marea finală a Ligii Campionilor » Corespondenții GSP transmit din Budapesta cele mai noi informații
6
Cristi Chivu a cerut un fundaș central dacă pleacă Yann Bisseck la vară » Inter a mai transferat unul de-acolo!
0
Cosmin Olăroiu, pus pe liber: „Mulțumim pentru eforturile depuse!”
2
Lifestyle
Strănepoata lui Ferenc Puskas, apariție electrizantă la finala Champions League: „Eu sunt Ane”
1
Apariție incendiară a prezentatoarei de la Insula Iubirii, la scurt timp după despărțirea de căpitanul din Premier League
6
Sosia lui Kim Kardashian vine la marele meci și le va face galerie roș-albilor
4
Fiul lui Michael Schumacher și-a făcut oficial apariția cu frumoasa Clara » Noua iubită este violonistă
4
Trofeu pentru incluziune, dar acces prin ușa pentru decoruri și marfă! ...
Libertatea
Ce înseamnă pentru români facturile calculate în euro
Adevărul
Românul cu două recorduri mondiale spulberă mitul proteinelor: „Produsele ...
GSP SPECIAL
Mărturiile unor oameni din Galați, despre momentul prăbușirii dronei ...
Libertatea
L-ATI VAZUT PE BIETUL BORCEA CUM S-A DUS APROAPE DE TEREN SI SI-A PUS ECHIPAMENTUL -G.S.P. - BIETUL BORCEA STRIGA LA CAINII LUI DEGEABA ERAU CU TOTII LA -PAMANT CU MORALUL -AU DISPARUT TOTI DULAII -AU LASAT-O GOALA -S-AU ASCUNS PRIN TUFISURI - CATEII LUI BORCEA AU FOST PUSI IN LESA - TITLUL SI LIGA CAMPIONILOR INTERZIS CATEILOR .
DINAMO - CFR SI POLI TIMIS. -CIOCU-MIC - SUNTETI PREA MICI - TOATA ZIUA VA BATE GURA CA O MOARA STRICATA . DOI ANTRENORI DE VARF - DAN PETRESCU SI RAZVAN LUCESCU -AU INVINS -FOTBALUL MURDAR PRACTICAT DE SUS -F.R.F.IN JOS SI AU SALVAT ACEST SEZON -FATA DE SEZONUL TRECUT UNUL MURDAR CASTIGAT DE CFR . A INVINS - O CAMPIOANA CURATA -UNIREA URZICENI CARE MERITA SI NU DINAMO SI NICI TIMISOARA CARE A FACUT 2 BLATURI CU DINAMO UNA MAI FRUMOASA IN TUR LA TIMISOARA -0-3 SI ALTA LA BUCURESTI -3-1 CIOCU-MIC
diferenta dintre suporteri de kkt si suporteri adevarati...injuratine ma...dati toti cu pietre acum k v-ati vazut cu sacii in caruta...nu ne este frica...si nici nu ne pare rau...e o lectie de viata pe care panaramele alea de jucatori o meritau... forever FORTA DINAMO!...restu sunteti ratati...dinamo are coloana si nu va vorbit pe la spate...forta simbolul ambitiei si al dorintei!...DINAMO!
Va cam inselati asupra lui Lucescu jr. I s-a facut pirtie de mic unde a fost nevoie! Asteptati sa vedem meciul de simbata! Prea va grabiti ca fata la maritat. Se vede ca majoritatea sinteti copii!
EBA+Alpin
Voi luati-o in gurica, atit! Pe ce loc e Stoaia, pe 8?
E unul din cele mai tari evenimente din Romania. O echipa care a muncit, fara interventii, fara arbitri, fara sprijin de la FRF, fara "vedete", pedigree sau alte prostii a reusit sa se impuna. E mare lucru. Ar fi bine ca in toate domeniile sa se impuna cei ce merita nu cei cu spaga, neamurile, relatiile etc...
apreciez entuziasmul tuturor suporterilor rivali...probabil ca daca ati munci,acolo unde sunteti angajati fiecare, cu acelasi entuziasm romania ar fi la nivelul germaniei... dinamo is va reveni... va straluci mai puternic decat orice alta echipa romaneasca....rednic e cel mai bun antrenor roman si sper sa le dea jucatorilor HARD CORE la antrenamente vara asta!!!
e super-fain ca n-au luat titlul cocalarul manelist cu camasi lucioase si trabuc (borcica) si nespalatul pe cap, Muc cel mic (turcaletz). plus antipaticul cocalar rednic!! uraaaaaaa !!!!!
Domnilor se pare ca noi romanii ne-am ales cu ceva din toata treaba asta si anume cu un antrenor la echipa nationala. Multa bafta si succese lui Razvan Lucescu la echipa nationala si sper sa ne faca fericiti pe toti romanii cum am fost in 1994. Cat despre Rednic (cel care ar fi vrut sa fie luat in considerare pt nationala) acum s-a vazut ca nu are valoare sa antreneze nici in Liga 2 ce sa mai zicem de nationala asa ca CIOCU' MIC SI JOC DE GLEZNE domnule Rednic.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.