Comentarii (18)
bvd_magheru
bvd_magheru  •  08 Ianuarie 2017, 21:20

Singurul club serios din Ro cu o politica financiara sanatoasa . Tinerii lui se misca foarte bine . Nu intimplator sunt pe primul loc . Hagi si-a cautat foarte bine primaria si a gasit-o la Ovidiu un orasel de pe malul marii negre . Si-a riscat averea construind o baza moderna cu un teren si un gazon ireprosabil, terenuri adiacente de antrenament , , sali de fitness, pasioterapeuti , etc.. A ajuns pe plus deja . Sper sa stie sa ii gestioneze . Din pacate echipa nu are fani destui nici macar in dobrogea !! Oricum acum are si o scuza . Romanii nu mai sunt preocupati de fenomen . Media de spectatori la meciuri e foarte mica .

valyomanyd
valyomanyd  •  08 Ianuarie 2017, 21:07

Incredibil cat de jos a ajuns aceasta fituica, au pus dupa Juventus si Roma, si pe Steaua, numai sa-i faca pe plac ciobanului ...Mai jos e un articol in care suntem anuntati ca transferul Bizonului se lasa cu consecinte DEVASTATOARE :)))) pentru Dinamo ! ***r, voi stiti ce inseamna A DEVASTA ? :))) Nea Vania se rasuceste in mormant !

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

1425838917717550
John Milne  •  08 Ianuarie 2017, 21:06
Postat de timm pe 08 Ianuarie 2017, 20:25

Respectati hotararea instantei si nu mai folositi Steaua sau Steaua Bucuresti cand va referiti la orice tine de FCSB .

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

1425838917717550
John Milne  •  08 Ianuarie 2017, 21:04
Postat de timm pe 08 Ianuarie 2017, 20:25

Respectati hotararea instantei si nu mai folositi Steaua sau Steaua Bucuresti cand va referiti la orice tine de FCSB .

Nu te asculta nimei moldovene. Hahahahahaha

ovidiu_3003
ovidiu_3003  •  08 Ianuarie 2017, 21:02

...pacat ca nu i nimik adevarat ...de unde stiu ?...pai de la trei surse diferite asa cum stiti si voi ...

946199078754644
Tavi A'visi  •  08 Ianuarie 2017, 20:56

Fotbal Club Sport Becali nu Steaua !

stefan..
stefan..  •  08 Ianuarie 2017, 20:38
Postat de timm pe 08 Ianuarie 2017, 20:25

Respectati hotararea instantei si nu mai folositi Steaua sau Steaua Bucuresti cand va referiti la orice tine de FCSB .

Si-ar pierde "***". :))) Articol ieftin, scris doar in ideea de a mai “urca” inca o stire (“picatura chinezeasca”) despre personajul, Gigi Becali, pe care “***” *** cu o ardoare demna de o cauza mai buna. P. S. Razvan Marin este un jucator bun, mult superior *** blatist.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

timm
timm  •  08 Ianuarie 2017, 20:25

Respectati hotararea instantei si nu mai folositi Steaua sau Steaua Bucuresti cand va referiti la orice tine de FCSB .

Comentează