Alte știri din fotbal
CFR Cluj a câștigat primul meci sub comanda noului antrenor
0
Pancu a văzut rapidistul la joc și l-a comparat cu Răzvan Raț: „Nu se știe niciodată”
0
Petrolul a câștigat categoric al treilea amical al verii
1
„Băsescu mi-a promulgat legea, apoi ne-am trezit cu galeriile în piață” » Inamicul ultrașilor revine! Fostul deputat Alin Trășculescu, verdict despre noua Lege 4: „Îmi permit s-o spun”
1
Știri din fotbal internațional
Spania - Austria, în șaisprezecimile Campionatului Mondial » Yamal are prima ocazie
0
Platini și Henry, impresionați de un titular al Franței: „Cel mai important jucător al naționalei”
0
Selecționerul Portugaliei a răbufnit înaintea meciului cu Croația: „Ați vorbit cu toți fanii?”
0
Prime uriașe pentru francezi la Campionatul Mondial: cât iau dacă aduc trofeul la Paris
0
Lifestyle
Schimbare incredibilă pe arena veche de 98 de ani » Imagini spectaculoase
2
Comenzile pentru noul model Dacia Sandero Stepway au fost deschise » Care este prețul de pornire
0
Ea este considerată cea mai frumoasă fană de la Campionatul Mondial: „Imaginile s-au viralizat rapid!”
5
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
Ce fac românii în vacanță în 2026 i-a surprins până și pe specialiști. Ce ...
Libertatea
Pariuri pe platforma Polymarket pentru prăbușirea lui Putin. Un utilizator ...
Adevărul
Sfatul lui Titi Aur pentru șoferii prinși în mașină de furtună: „Trebuie să ...
GSP SPECIAL
Siegfried Mureșan prim-ministru sau alegeri anticipate, singurele variante ...
Libertatea
esti naiv daca tu crezi ca gsp se afla in spatele acestor articole. prostii din pecehas incearca sa dea vina pe zavaleanu si prostii de suporteri de la vitan barzesti il cred. vitan barzesti este singura echipa care a fost desfiintata chiar de proprii suporterii,prostii din pecehas care au si dat numele ala abject asociatiei cu care *** bani de la prosti.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Încercați un pe-tres-cu in loc de CFR, să vedeți ce bine sună refrenul, așa își confirmă și " domn albitru " declarația cu înjurături !
Gratie gsp.ului!
Vecinii mei cunosc demult varianta asta. O ascult zilnic. Mai nou... de când e cald... chiar cu geamul deschis. Bine... n-am așa mulți vecini... sunt puține case... fiind o stradă mică. Dar e bine că acum se poate bucura o țară întreagă de ea grație lui Zăvăleanu.
Zăvăleanu ar trebui să fie judecat pentru insultă! CFR ar trebui să-i ceară lui Zăvăleanu daune morale și cu banii astfel obținuți să achiziționeze noi jucători!
mersi, tocmai mi l-ati facut mai simpatic pe dl zavaleanu. ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Zavaleanu a ajuns inamicul public nr.1 pe gsp!÷)))
In trecut se mai cantau ironii insa se faceau glumind si erau primite cu zambete, acum e ura si incrancenare, fotbal deloc!
Vai ce scandal!!! Si Claudiu Niculescu a jucat pentru U Cluj si a inscris 2 goluri in victoria cu Dinamo 4-3. Asta nu e scandal? Si Mutu antreneaza Rapidul dupa ce s-a afirmat la Dinamo si a prins primul transfer afara. Scandal? ... doar in capul vostru.
Bine ca stim cantecul ;))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.