Alte știri din fotbal
Acuză după U Cluj - Petrolul: „A fost penalty clar!” » Prunea i-a dat dreptate
1
Alexandru Chipciu cere o schimbare la U Cluj: „E clar că nu mai merge”
1
Ricardo Sousa l-a impresionat pe Prunea: „Știe meserie”
0
Sergiu Hanca, de pe locul al doilea: „Peste așteptări pentru unii. Noi suntem împotriva tuturor”
0
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
8
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
3
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Nicușor Dan a promulgat legea ANI prin care Dominic Fritz își pierde ...
Libertatea
Cum sunt umflate prețurile la benzinării. O anomalie greu de justificat: ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
INTERVIU Ce e așa special la cel mai nou serial disponibil pe HBO Max: ...
Libertatea
De la un rotar politruc-infractor te poti astepta la orice, dar ce a fost in mintea lui Nicusor sa injure cele 3 cluburi ? Ce-ar zice sa-i intoarca injuraturile Tatarusanu, Sapunaru, Moti, Grigore..., adica majoritatea colegilor lui de la nationala, plus antrenorul Contra (daca mai ajunge pe acolo...) ?
În comparație cu Becali,MM,Borcea,Netoiu,Copos oameni care nu au habar de ce este aia pușcăria....este?:)))))) Ba voi sunteti normali?
N-a învățat nimic derbedeul asta din zilele petrecute după gratii după ce și-a însușit ilegal banii de la anrp.Ar trebui trimis înapoi la reeducare.
Asa , taie jupane tot ce nu-ti place. ***, ***!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Fcu 1948 bădărane e nou înființata în 2017,cum poate sa fie istoria la ei? :)))) mititelu a înscris la osim fcu 1948 est și FCUniversitatea 1948 est, deci nicio treaba cu FC universitatea Craiova.... Stemele sunt modificate la greu cât de chior poți sa fi? Nu te înțeleg serios acum!!dai drumul pe pagina boovean ului și taci din gura!
BURLEANU NU ARE CURAJ SA APLICE SANCTIUNILE CE MERITA CEI DOI GOLANI ORDINARI!!!!CUM SA APLICI SANCTIUNI ASUPRA LUI ROOTARU CARE TE ""***""*** ""***""???SI ATUNCI DESPRE CE VORBIM??NUMAI CA ACUM BURLEANU S-A DAT DE GOL SINGUR CU ACEST COMUNICAT!!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Esti un nesimtit! Nu ceri sa se sesizeze si cum te-ai nascut tu, cum ai fost botezat, etc.? *** de ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Aud, aud... si mi-e clar. Eu am fost surprins de titlul articolului si de faptul ca au uitat sa scrie ceva despre nea Jiji. Hai STEAUA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.