Alte știri din fotbal
Universitatea Craiova - Dinamo » Va fi „vulcan” pe bune: câți fani sunt așteptați la meci + Echipele probabile
0
„La asta ne gândim” » Cristiano Bergodi a trasat planul după 1-0 cu FC Argeș
0
Dani Coman și-a făcut praf fotbalistul de la FC Argeș: „Să nu te ducă capul?! Mai bine că nu îl am în față” + ia în calcul demisia
4
Dan Nistor așteaptă ajutor din partea lui Dinamo în lupta la titlu: „De ce să nu sperăm?”
0
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Dacia decapotabilă face furori pe străzi în Italia: cum arată mașina specială
1
La 71 de ani, fostul patron miliardar din Superliga se căsătorește cu o femeie cu 21 de ani mai tânără
7
Ion Țiriac, dezvăluire din comunism: „Aveam pașaportul pe care 99% dintre români nu-l aveau!”
9
Florin Prunea are de 15 ani o amantă, soția îl desființează: „Să-i fie rușine, nu e un bărbat divorțat! Ce învață copiii de la el?”
20
„Al doilea șoc chinezesc” amenință să pună la pământ industria europeană. ...
Libertatea
Până unde poate merge răzbunarea unei femei înşelate: şi-a drogat soţul şi ...
Adevărul
CSM București desființează două secții sportive, dar își trimite gratuit ...
GSP SPECIAL
Cum au modificat criza politică și moțiunea de cenzură intenția de vot ...
Libertatea
liga penitenciarelor, cam asa ceva urmeaza, bubele s-au cam copt si vin vremuri grele pentru fotbalul romanesc.
Andreea Pora e atat de urata incat atunci cand o duci la zoo ingrijitorul iti spune:Multumim ca ati adus-o inapoi!
L-am sters pentru ca esti un basist care injura userii .
Ati gresit site-ul, aici nu se scriu articole.
CINE SE OCUPA DE ACEST SITE ....CUM IL CHEAMA ....DE CE MI A STERS ARTICOLUL???
Vere aici este forum de sport si nu de politica . Politica ne dezbina , fotbalul ne uneste . Pe noi ca microbisti ne interesa ca Mitica Dragomir sa fie retinut in seara asta pt infractiunea de conflict de interese si primirea de 1.7 mil Euro de la Multimiliardarul Zoltan Teszari (avind porecla Tszepari, de la tzepele pe care le da tuturor colaboratorilor sai) . - CONCLUZIA : prin colaboratea din seara asta a lui Corleone cu DNA lui Basescu , noi microbistii am pierdut .
gainare se strange latul ...
Si eu ce spun strungarului rapidist ? Nu mai vorbesc cu tine , taci ca un las si lasi toti strungarii sa emita judecati cu caracter juridic . Daca poporul asta te-a trimis sa faci o facultate gratis ai obligatia sa luminezi si pe altii . Asa gandeau pe vremuri intelectualii romanii - epoca anterioara lui 1946 !
la infractiunea de santaj, urmarirea penala incepe dupa plangerea prealabila a persoanei vatamate.
E para'ndarat in toata regula ! A fost o singura plata ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.