Alte știri din fotbal
Absență de ultim moment: cel mai utilizat fotbalist nu joacă azi! E unul dintre recordmenii Superligii
0
Metaloglobus - FC Argeș, în deschiderea rundei #23 din Superligă » Echipele probabile + cele mai tari cote
0
Hermannstadt - Dinamo, în etapa #23 din Superliga » Echipe probabile + cote
0
Mircea Lucescu, internat la spital: „Sunt sub supravegherea medicilor, sper să mă refac repede”
5
Știri din fotbal internațional
Renovare de lux în Premier League » Investiție de 105 milioane de euro în stadion
0
Raport Deloitte: Cele mai bogate 20 de echipe din lume! E prima dată când Premier League NU e în primele 4
0
Se transferă chiar înainte de FCSB - Fenerbahce!
0
Miodrag Belodedici, ironic după eșecul dur al FCSB-ului de la Zagreb: „Bine că i-am bătut pe croați” » Rememorează un episod șocant: „Spuneau că ne omoară. Ne-au băgat în blindate!”
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Cum l-a forțat UE pe Trump să-și înghită amenințările privind Groenlanda: ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
O șoferiță din Suceava a urcat beată la volan pentru că i-a murit porcul și ...
Libertatea
ceausescu sau berbecali tot aia este!!!niste nenorociti!!!distrugi fotbalu becali!!!
Puteti sa va certati pana maine...Chiar daca se valida golul oltenilor steaua revenea fara probleme si era 3-2 si o umilinta mai mare pt mancatorii de praz...Asa ca gura mica si angliei la mondial i s-a anulat un gol perfect valabil si tot au pierdut cu 4-1
normal ca nu conteaza nenorocitule!!!!afara din arbitraj!!!sper sa se dovedeasca ca ai luat bani!!
Ceauşescu a înviat, A-nviat beleaua! Şi a dat comunicat Să cîştige Steaua! “Steaua a reintrat în rîndul trupelor conectate la butoanele LPF, FRF şi ale arbitrilor" tolontan, Va convine? Sunteti mandrii?? "Va hraniti din deceptiile altora cu placere" parazitii
Uite asa se ia un campionat,usor,usor,cu cate un Onicas de asta la momentul potrivit...Ce,e un capat de tara chestia asta?!In locul stelistilor as tace ca c... in iarba.E jenant.
Sa dea Dumnezeu Stelei la meciurile cu Dinamo, CFR, Rapid, Timisoara, Vaslui si Urziceni arbitraje exact cum a avut Craiova in Ghencea si sa le pierdeti pe toate la limita, pe "erori umane" a la Onicas!!! Sa vi se spuna si voua in fata cu nesimtire ca "nu e un capat de tara", ca "daca era echipa mare putea trece peste asta", ca "trebuia sa tineti de scor", "ce mare lucru daca arbitrii au gresit, ca sunt oameni si ei"! Hotilor!!!!
Pai asta si-a luat banii de la Argaseala si il doare in basca daca sta 8 etape. Oricum face recurs si i se reduce suspendarea la jumatate dupa aia. Normal ar fi sa-l dea afara din arbitraj.
Impotriva Stelei NU SE POATE GRESI, nu e voie asta! Cine ar face asta ar fi exclus automat din arbitraj, fii sigur!! Sunt stupefiat cand citesc de Radoi, unul din cei mai mari "rupatori" din campionat, ca ar fi fost "desfiintat" de advesari!??? Toata lumea isi aminteste talpa in fata unui jucator al Iasiului, faza la care nu a fost nici eliminat, nici suspendat dupa cum cere Regulamentul! Plus multe altele, dar aceea e emblematica pentru "simbolul Stelei"!!!
oniCA$H a favorizat mioritele lui Becali .
craiova a fost peste steaua......dar a castigat cine ,,trebuie'' nu cine merita...daca eram in locul lui mititelu,retrageam echipa din campionat....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.