Alte știri din fotbal
Opinie dură din Bănie: „Da, a fost ofsaid la Nsimba, dar este o discuție incorectă din start”
0
A marcat în Liga 1, s-a dus să se bucure cu galeria, iar ce a urmat l-a șocat: „Cel mai ciudat...”
0
„Celor care m-au blestemat le spun...” » Făcut praf de Dani Coman și fani, jucătorul de la FC Argeș a venit cu replica
2
Modul „MISTIFICATOR” prin care CCA încearcă să „spele” brigada care a greșit flagrant în faza crucială pentru titlul Craiovei: „Așa se interpretează!”
27
Știri din fotbal internațional
Rafael van der Vaart a vorbit despre performanța lui Cristi Chivu: „Asta este cea mai mare calitate a lui”
0
Fostul jucător de la Manchester City și-a lăsat soția în lacrimi după ce a suferit o accidentare horror
0
Federico Dimarco nu s-a abținut după ce a devenit campion în Italia : „Dedic titlul celor care spuneau că sunt terminat”
0
„Meritele lui sunt mai mari decât ale echipei!” » L-a antrenat pe Cristi Chivu la începutul carierei și nu uită slăbiciunea acestuia: „Era viața lui”
0
Lifestyle
Cea mai sexy antrenoare din România a leșinat în timpul meciului și a urmat scandalul: „Foame, disperare!”
2
Dacia decapotabilă face furori pe străzi în Italia: cum arată mașina specială
1
La 71 de ani, fostul patron miliardar din Superliga se căsătorește cu o femeie cu 21 de ani mai tânără
9
Ion Țiriac, dezvăluire din comunism: „Aveam pașaportul pe care 99% dintre români nu-l aveau!”
10
Putin se teme că va fi asasinat, Kremlinul ia măsuri în cazul unei lovituri ...
Libertatea
Paradoxul pensionării la 50 de ani în MAI: 61% din foștii angajați au ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
Primele nave sub pavilion american au traversat strâmtoarea Ormuz sub ...
Libertatea
Asta da dilemă...
AHAHAH ce haios esti, eu cu unico am avut divergente mari, defapt suntem cei mai vechi de pe acest sit-e, daca am ajuns sa fiu si unico e gravvv :))
acolo nu e stema actuala a lui dinamo, e a celor de la cs, iar cs dinamo si-a facut echipa pentru copii, ca nu e de ajuns Dinamo 2, e bine sa avem multe echipe pentru copii, asa e pe principiu tau, pai nu vezi palmaresu echipei in prima liga ?? altfel ne-ar retrograda din liga 1 !!!
Suntem fcsbisti sustinem echipa lui nea Gigi care e om bun si e bine. Am avut si avem cea mai principala galerie. Hei, hei!
Stai linistit Grande ca sau produs multi bani din urma transferurilor in toti acesti ani, nu trebuia doar din participari !!! Dar la noi Badea nu va da in judecata pentru ca e constient ca atunci a pus-o !!!
Lacatus a spus ca el nu poate refuza Steaua,asa ca daca vor fi 8 Steaua,el nu va putea spune nu nici uneia!
esti confuz pentru ca nu exista un club cu numele de fcsb, in liga 1 joaca fc steaua bucuressti, poti verifica si singur despre asta pe toate site-urile oficiale incepand cu lpf, uefa sau frf, pe echipamentele de joc ale jucatorilor scrie la fel.
E àla stelist ca si càinele vecinului meu!:)))
Gymd ăla este clona lui Unico...aproape 100%. :))))))))))))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.