Alte știri din fotbal
GSP.ro, confirmat! A părăsit Dinamo și a fost prezentat de un club rival
0
Marius Baciu: „Franţa este o echipă care se apropie de ceea ce încercăm şi noi să jucăm”
6
Asemănare între echipamentele celor două mari rivale din Superligă
1
În plin scandal de pariuri, Damjan Djokovic a evoluat azi pentru CFR Cluj
2
Știri din fotbal internațional
Alvaro Arbeloa a fost prezentat oficial de noul club
0
Egiptul a depus plângere la FIFA, după înfrângerea cu Argentina
0
Tabloul complet al sferturilor de finală ale Campionatului Mondial 2026 » Marea favorită la câștigarea trofeului
0
Loviturile de departajare din Elveția - Columbia au stabilit tabloul complet al sferturilor de finală
1
Lifestyle
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
30
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
7
A luat pauză de la fotbal! Unde s-a refugiat cea mai sexy fană din Superliga: „Îți taie respirația!”
3
Ucraina are o fereastră de 6-9 luni pentru a recupera teritoriile ocupate. ...
Libertatea
Panică la marginea Capitalei: urs de 500 de kg văzut în Pădurea Snagov. ...
Adevărul
Arenă unică în România! Un bloc de locuințe este chiar în spatele Tribunei ...
GSP SPECIAL
Moment fără precedent în Ungaria, televiziunea și radioul public au încetat ...
Libertatea
Ce oameni Toxici sunteti ! una din putinele familii care ar trebui sa le luati drept ca model . si voi aruncati cu hate ! ca asa fac toti romanii cand cineva are succes ! arunca cu noroi daia suntem o natie saraca ! ca in loc sa asimilati ce e bun aruncati cu hate din oftica !
Acum sa vedeti "cooperativa" !
E CLAR, NU MAI SCAPAM DE STORILE CU BABACIUNEA ASTA ...SITE-UL ASTA ESTE COMPROMIS
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Peste cativa ani o sa scrie 2-3 carti sa ii reduca sentinta.
sa vezi cu ce pofta o sa injure suporterii he he ,una e sa zici *** Rotaru si alta prodanca,parca o zici cu placere asa... :):)
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cum ramane cu conflictul de interese? Ar trebui sa-i fie interzis sa reprezinte vreun jucator din Liga 1...
Credeam ca astia de la Sibiu au minte sa nu faca asa ceva,dar m-am inselat. Cum sa dai clubul pe mana lu' Rotar si Prodanca!? Prima mutare e' exceptionala,il dai pe Muresan afara,care asa cum era el a castigat niste trofee,avea o experienta si o aduci pe fata lu' Prodan,o pitipoaca fara nicio treaba cu fenomenul. Hai ca sunteti pe drumul cel bun...spre B!
Clar, este extrem de competenta..... In 4-5 ani devine sefa la Federatie, in cel mult 10 presedinte FIFA sau UEFA... Ce stiti voi bai ???
ăla-i Hadji. Nu-l recunoști după nas?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.