Articol de Ovidiu Minea - Publicat miercuri, 12 martie 2008 00:00
Antrenorul Politehnicii Iaşi, Ionuţ Popa, a declarat că a demarat procedurile pentru trimiterea în judecată a suporterului buzoian care a pătruns pe teren la finalul meciului Gloria – Poli. “Avocatul Marius Striblea, unul dintre cei mai cunoscuţi din zona Moldovei, a demarat procedurile. Mai mult, vom trimite un dosar şi la UEFA pentru a semnala cele întîmplate la Buzău” a spus tehnicianul.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!