Alte știri din fotbal
Eliminat de la CM 2026, Didier Deschamps pune o întrebare: „A fost arbitrul la nivelul unei semifinale de Campionat Mondial?!”
0
Untold alungă pe „U” de pe Cluj Arena pentru partida din turul doi preliminar! Unde vor juca „studenții”
1
Radu Miruță, o nouă reacție cu privire la promovarea Stelei: „Ministerul nu mai acceptă ca unii să-și facă combinații pe la Steaua!”
0
Clubul din Superliga a scăpat de interdicția la transferuri, chiar înainte de startul sezonului!
3
Știri din fotbal internațional
Internetul a explodat! Cele mai tari meme-uri după ce Spania a învins-o pe Franța în semifinale » „Dictatorul” Mbappe a devenit bebelușul lui Yamal
0
În genunchi! L'Equipe a dat notele dezastruoase după semifinala Franța - Spania » Nici Mbappe și Deschamps nu au trecut clasa
0
Rodri a numit aspectul care a făcut diferența în Franța - Spania: „Aici a fost cheia! Nu ne oprim, vrem titlul mondial”
0
Luis de la Fuente a dat declarația serii după calificarea Spaniei în finala CM 2026: „Așa am auzit de atâtea ori”
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
1
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Atac spectaculos în Marea Neagră. Ucrainenii au scufundat nava rusă ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
UNICI IN LUMEE
Actionari dar ... lipsa la meciuri, cum vine asta ? Daca voiau cu adevarat sa ajute se duceau la meciuri in medie 15.000 cati duce Groapa aia si ajutau clubul cu 2.000.000 euro pe in in medie.
da pisoi .. probabil ca v-ati simtit voi galeria ... raspunzatori pentru nerealizarile sportive ale echipei!!corect atata timp .. cand chiar voi galeria ati dat tonul contraperformantei .... cerand echipei SA PIARDA ?!!.. cu adversarii stelei.. doar , doar ati incurca steaua in lupta la titlu !!!..citind comentariile voastre... imi vine in minte analogia cu elevul .. care afla ca e corijent ... dar se ''mandreste '' ca banca lui a fost cea mai '' interesanta''??!!!... aceeasi disonanta cognitiva .. precum performanta sportiva ... si coregrafiile sau cheta!!!
BRAVO suporterilor dinamoviști , un MARE BRAVO!!!!! Și asta vi-o spune un clujean MARE simpatizant al Rapidului! Ce faceți voi (din acest punct de vedere) este incredibil!!! Incredibil și Unic!!!
Pai vezi ca noi Dinamovistii am facut si strangeri de fonduri, donatii pt copiii bolnavi, dar astea-s lucruri mici pt voi, nu? De unde stiti voi ca nu donam bani si pt acte caritabile? daca nu iesim sa ne laudam cum face jiji(fariseul), nu inseamna ca nu donam pt copii amarati, bolnavi, batrani, persoane cu dizabilitati etc.
Sau poti sa le faci pe toate. Nu vad problema.
Ei viseaza ca sunt 50%, dupa statistici contrafacute! Asa sunt stelistii-fc5bistii. Au creierul afectat in proportie de 50%.
*** *** cand vezi cum creste poporul dinamovist!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Hai ca au si ei. Peluza ros albastra 199 de incrisi in progresul mm si gigi becali
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.