Alte știri din fotbal
Anderson Ceara, prima reacție după transferul la FCSB
0
Dorit de Becali la FCSB, Bogdan Andone a spus unde s-au împotmolit tratativele
0
Omul care l-a adus pe Zeljko Kopic la Dinamo rupe tăcerea: „La noi e o groapă fără fund în care toată lumea trebuie să arunce niște bani”
0
Cât costă 5% din acțiunile Universității Craiova: „Oferta e valabilă până când începe primul tur al Ligii Campionilor”
0
Știri din fotbal internațional
Mexic – Africa de Sud » Așteptarea a luat sfârșit: începe cel mai mare Campionat Mondial din istorie! Reporterii GSP transmit din Ciudad de Mexico
6
Manifestul lui Dan Negru la startul Mondialului: „FIFA a furat ideea lui Ceaușescu”
0
Au transformat Mondialul într-o fiesta mexicană » Spectacol extraordinar în deschidere: 80.000 de oameni la stadion de la 8 dimineața!
0
42 de lei o apă minerală, berea e lux » Prețuri care te sperie la Mexic - Africa de Sud, primul meci al Mondialului
2
Lifestyle
Becali și Șucu construiesc de zor » Imaginile surprinse astăzi lângă București: asta l-a convins pe Pancu să semneze!
19
Tacos, condimente și... „grăsuțe” umplute cu șorici crocant » „Street food” altfel în Ciudad de Mexico
5
Noua Dacia Striker, surprinsă în premieră pe străzile din București » Reacțiile sunt împărțite
4
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
2
Iranul fortifică de zor Insula Kharg după ce Trump a amenințat că o va ...
Libertatea
Controversele din jurul noii grile de salarizare reapar în spațiul public. ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Cine este miliardarul alături de care Simona Halep a fost surprinsă în ...
Libertatea
Voi fiecare meci il jucati la victorie, pacat ca victoria intarzie sa apara. Rednicule, iti dau un sfat, la iarna indiferent pe ce pozitie vom termina ( chiar daca luam si campionatu, bine e S.F treaba dar am zis sa spun si treaba asta) da-i afara pe: Serban,Nedelcearu,Matei,Puljici,Gomsi,Rotariu,Gavrila si mai sunt 2-3 indivizi care mimeaza fotbalu.
din pacate inca o infringere simbata la Timisoara. tot din pacate Dinamo nu are nici macar 1 jucator de liga 1 care si asa e un mare 0 barat. Urmeaza apoi infringerea asigurata cu Steaua care desi e cea mai mare varza posibila face ce face si bate cam tot (cu mici exceptii). De play-off nu poate fi vorba. Asta e tristul adevar. A fost frumos cit a fost frumoa (ani in urma). Dinamo 2 care cica e "viitorul" lui Dinamo 1 retrogradeaza si din C si asta in conditia in care etapa de etapa joaca cu jumatate din echipa cu "titulari" de la Dinamo 1. Si iau si ei bataie etapa de etapa cu 3, 4, 5 la 0. Dinamo 1 are marele noroc ca anul asta in liga 1 avem pe Voluntari si Petrolul altfel sigur retrogradarea in B era sigura. Afara cu toti de la Dinamo
Asteptam cu drag iarna, fiti sigur ca Rednic o sa-i puna pe liber, probabil pe un rotariu,filip nu o sa-i puna pe liber pentru ca sunt niste jucatori pe care se vor vrea bani si dasta negoita nu va renunta usor, dar orice suma care se cerne pe acesti pacalici trebuie dati, mai ales noului capitan pe nume Matei, afaraaaa cu majoritatea !!!
in 6. l-ai uitat pe serban. de ani de zile sustin ca petardele astea trebuie vandute urgent. filip, matei, nedelcearu, serban... chiar si amaratul ala de gavrila si chiar si rotariu. cand astia sunt pe teren jucam in 4-5 jucatori. aveti o noua si o noua dovada. de parca mai e cazul atator dovezi ?
Mai antrenorule ,nu ati jucat in 10 ci in 7 Steliano Filip nu a fost pe teren ,la fel C Matei si Nedelcearu. Sincer eu i-as da gratis si pe Rotariu langa ei.
Ar trebuii sa lasi vrajeala la o parte bai rednic..sau sa-ti zic strambu?!..faci tu ce faci si pana la urma dai cu bata-n balta. Cei trei ar trebuii exclusi din lot, nu datorita rotatiei , datorita evolutiilor catastrofale...ar trebuii pusi pe liber...*** de rotatie ca nu ai vedete in echipa, abia faci un 11 sa nu ne facem de ras si din cand in cand sa mai luam si noi 3 puncte
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
*** cu doua clase,iesi de pe pagina mea.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
O echipa de pacalici .
Popescu, Feussi și Ghomsi nu fac parte din lot, ca urmare a rotației pe care o fac. ---------- Hai ca poate avem noroc la o victorie in meciu de sambata !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.