Alte știri din fotbal
Mircea Lucescu, internat la spital: „Sunt sub supravegherea medicilor, sper să mă refac repede”
1
Dinamo are un plan uriaș pentru Cătălin Cîrjan: „Top 3 din Olanda sau Belgia”
0
Directorul sportiv de la Dinamo anunță: „Ne-am strâns mâna, cifra pentru următorii doi ani e stabilită”
6
Clubul din Superliga a rupt contractul cu 5 jucători
0
Știri din fotbal internațional
Căpitanul Darius Olaru și-a găsit cu greu cuvintele: „Duminică ne jucăm play-off-ul!”
0
Daniel Bîrligea, exploziv după Dinamo Zagreb - FCSB: „Am auzit că nu mai joc meciul următor, nici nu știam”
0
Ștefan Târnovanu, dărâmat complet după Dinamo Zagreb - FCSB: „Slab, slab!”
0
Dezastru pentru FCSB la Zagreb » Dinamo subordonează campioana într-un meci comic al defensivei roș-albastre
81
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Cel mai ieftin resort de schi din Europa se află aproape de granița cu ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Slăbiciunea majoră pe care Statele Unite o au în raport cu Europa. Cum ...
Libertatea
Si parca si `efectele ` militare erau mai bune...Eu,am avut numai haine noi si bocanci noi...era ...a fost demult...aia era, societatea, atunci!
O comedie.
Eu din momentu asta incetez orice discutie despre subiectu asta cu scandalu, noi stim ca avem dreptate suta la suta si asta se va dovedi cand va iesi la suprafata. V-am intrebat ceva, ce film imi recomandati si mi-e ca sunt pus la ora asta pe vazute ???
ce gen să fie filmul?
și eu tot la ei am făcut armata,dă-i in spanac....dar,măcar față de mapn,aveau destulă băutură prin magazie,dacă știai unde să cauți..:))))
Au venit...si sau dus...si voi tot cu bizoni si maimute de pe stiu eu unde jucati...si cu razboinicul ala cu baraba de proropop...ala sarbul ala cuV...
:):) MI IMI PLAC ..ASTIA.. FARA SA SI DEA SEAMA..TOT EI SUNT AIA CARE SE AFUNDA ***.. PAI SA INCEAPA CONDESCU SA VERSE TOT ? DESFIINTEAZA AIA ..PANDURU IN SEC 2.. NORMAL..BANII STATULUI SI AL..FRAIERULUI..
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
sau pintilii,radut ( ca era vorba de el in articol ca-l vrem), stanca. Majoritatea fotbalistilor de la Pandurii au fost dati mai mult la Steaua decat la Dinamo. Stiu si acum ca orice jucator pe care-l vroia Dinamo, accel mitic pe nume Marin Condescu pulsa o suma exorbitant de mare pentru jcuatorii doriti de Dinamo, in schimb cand vroia Steluta militara un fotbalist, se facea pres si imediat il trimitea la gara cu trenu spre bucuresti. Daca va uitati mai pe indelete o sa vedeti ca marea majoritate a fosti- fotbalistilor de la Pandurii au facut o cariera fabulosa la Steaua decat la Dinamo care se alegea doar cu refuzul din gura accelui mitic pe nume Condescu. Abjectie totala.
Pai eu am fost la Interne din armata...:))) si nu mi-a placut tratamentul...un colonel pe care l-am suparat odata(eu am fost Targoviste la MAI in armata) m-a pus sa am grija de autocarul lui Dinamo ca eu sunt oltean si nu simpatizez Dinamo ca sunt oltean...juca Dinamo la Targoviste.!(1983)...`Omenie `,cum zic unii pi.sketzei pe aici...pai cum sa- i am eu pe astia la suflet...aici in Oltenia?Oltenia???
SA VINAAAAAAAAAA.. DA MAI REPEDE..SPER SA NU ALBESC PANA ATUNCI :):)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.