Alte știri din fotbal
Eugen Neagoe, după ce a încurcat-o pe Dinamo: „Fără cadoul de la noi, nu ne puteau da gol!” + Anunță un transfer-bombă: „Surpriză pentru toată lumea”
0
Gicu Grozav: „Nu cred că sunt eu omul meciului” » Cum a explicat manifestările după gol: „M-am descătușat și eu!”
1
Florin Prunea nu l-a menajat pe Devis Epassy după ce a „comis-o” cu Petrolul: „Dublă greșeală!”
1
S-a încăpățânat să gafeze: Epassy, două greșeli la faza în care Petrolul a egalat-o pe Dinamo
0
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo, golul #961: cum a înscris astăzi, în campionat
0
Câți bani a obținut FCSB din participarea în grupa unică Europa League
2
Mărturia chirurgului care l-a operat pe unul dintre fanii lui PAOK rănit în accidentul din Timiș: „E un miracol că a supraviețuit, dar...”
0
Chivu face „hattrick-ul” la Inter » „Conduce cu claritate, entuziasm, determinare și arată perspicacitate tactică”
3
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
Mobilizare pentru Autostrada Bucureștiului: circulăm la vară pe A0 între A2 ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Volodimir Zelenski a vorbit cu Nicușor Dan despre energia din Ucraina: ...
Libertatea
La fcsb cu petrolul au fost 2500 si nu cred sa fi fost vreun concert!:D
stadionu gol la meciurile fcsb 2003 e din cauza ca fcsbistii merg la concerte saptamanale ale lu pitzi talent .. altfel e inexplicabil .. cea mai ubita echipa din univers de la dinozauri pana la farfurii zburatoare ar trebui sa aiba stadionu plin
poza ta de la avatar arata procesul tau de procreere ! asa ai luat viata ! a venit al batran de la carciuma din sat turta de beat si a facut pe peretele de chirpici al casei. si a doua zi dimineata hop tu acolo :)))))
voi sunteti toti gramada la pitzi talent ! :)))
Articol scris să scoată în evidență opulența fecesebeului din Severin vizavi de ascetismul lui Dinamo din București. :))
daca nu se dau pufuleti nu mai vezi picior de ***, pai ce, ei vin pe stomacu gol la meciuri ??
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
robbie williams o legenda a muzicii !!!
unico_biancorossi • 19 Iulie 2015, 13:36 0 Postat de samertx pe 19 Iulie 2015, 13:20 Articol scris să scoată în evidență opulența fecesebeului din Severin vizavi de ascetismul lui Dinamo din București. :)) autorii fac o mare confuzie : in timpul interviului cronologia a fost exact inversa. cel care a facut gluma a fost Sorin, Mircea l-a completat. Cartu a a venit cu gluma asta (misto, de altfel). unde dumnezeu nu da, nu avem ce mai cere si noi.----------------------------Luăm totul de a gata, maestre! :)) Cine-i franțuzul, că nu mai pot de emoții și mai bag un emoticon :((
Mai CLAR de atat nici nu putea fi DESCRIS !!!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.