Alte știri din fotbal
Gazzetta.gr: „O veste tristă” » Corriere dello Sport: „Lumea fotbalului este îngrijorată”
0
Ion Țiriac, scandalizat de construcția noului stadion Dinamo: „E cea mai mare prostie! Vă dați seama cât costă doar traficul?!”
6
„S-a necăjit foarte mult” » Fotbalistul „inventat” de Mircea Lucescu, despre viitorul lui „Il Luce”: „Așa mai poate ajuta fotbalul”
0
Apropiații lui Mircea Lucescu dezvăluie: „Nu a dormit, era supărat. Se enervase și astăzi”
0
Știri din fotbal internațional
Kosovarii nu se tem de Turcia » Vedat Muriqi: „Pentru noi ar fi ca o a doua independență”
0
Obiectivul lui Chivu: „Lautaro contra Romei” » Decizia antrenorului în privința argentinianului
0
La centru va fi „inamicul” nemților! » Bild anunță un dezastru: „Se profilează o furie imensă”
0
Incident tragic la redeschiderea stadionului „Azteca” » Persoană decedată în tribune
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Culisele unui scandal major la echipa națională a României. „Ne-a luat Hagi ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Atacantul venit direct din „Războiul Stelelor” să fie golgheter în România: ...
Libertatea
Dar de ce-si bate joc Rednic de echipa asta? Palmaresul Rapidului cel care conteaza de fapt pentru istoria si pentru prezentul Rapidului, in fata celor care garanteaza pana la urma existenta fotbalului, a fost asigurat printre altii si de Rednic si inca intr-un mod stralucit. Voi ce ati facut pentru rapid, in afara de faptul ca ardeti gazul de pomana,iar cand sunteti prea ifierbantati, va descarcati interiorul nev ricos pe forum, clamand neputinciosi dragoste nevoie mare si preocupare mistuitoare pentru Rapid. Ar trebui sa constientizati baieti, ca nu contati, de fapt, ca nu va baga in seama nimeni. Dar daca nu aveti altceva mai bun de facut, scrieti baieti, numai scrieti
Rednic, personaj fara caracter, care isi sacrifica echipa si jucatorii pentru interese meschine.Personaj josnic lipsit de caracter.
un antrenor se dispenseaza de un jucator daca ajunge la concluzia ca acesta nu are niciun fel de perspective in privinta viitorului imediat. chestia cu delasarea tine mai mult de priceperea tehnicianului respectiv care in cazul de fata nu este capabil sa-i schimbe lui buga atitudinea. asa ceva tine de fler, de psihologie, de arta comunicarii. ati vazut asa ceva la rednic pina in zilele noastre?
mwie rednic
rednic e un caine sclav care isi cam bate joc de echipa asta pe care acum cativa ani chiar am crezut ca o iubeste sau ca macar o respecta...poate atunci o respecta dar acum si-a schimbat sentimentele. pe langa afirmatiile pe care le-a facut si care nu vor fi uitate niciodata, acum lasa orgoliul si prostia sa-i dirijeze rationamentul. Buga are multe pacate, poate acum cateva luni, in urma evolutiilor sale eram primul care l-ar fi vrut afara...dar chiar si dupa cele mai proaste meciuri ale sale, nu puteam uita cine e buga...nu puteam uita ca a fost golgeter in uefa acum 3 ani, nu puteam uita golurile cu hamburg, evolutiile din cupa uefa si campionat, faptul ca a facut parte din "dreamteam-ul" rapidului (din ultimii 20 de ani cel putin). pe langa faptul ca s-a despartit de maldarasanu cum s-a despartit...isi bate joc de oamenii care au pus mai mult suflet la echipa asta decat a pus el adunat in toata cariera de jucator si antrenor. "e delasator"..."a venit pancu"..."am destui atacanti" cine!?! griffits?:) boya?:) burdujan sau despotovic?...astia n-au demonstrat nimic!...multumim domnule rednic!
rednic e cam paranoid,cam prea multe probleme,ba cu razvan,ba cu maldarasanu,acum e buga,e razbunator rau de tot puriul asta
Pai mah idiotule cine draq te crezi?las k vine ziua ta si ne vei parasi anlfabetule
Dl. Rednic, Nu e nici o problema ca l-ai dat afara pe Buga, dar de ce trebuie sa-l manjesti cu rahat acuma? Dl. Rednic aveti un caracter mizerabil...
Dl Rednic, sunt uimit de cat de prost sunteti... va rog, invatati sa vorbiti romaneste
Sa o iau pe mata in p*** mai MIRCICA poate n'o fi asa delasatoare..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.