Alte știri din fotbal
Patronul FCSB a dezvăluit adevărata sumă de transfer: „Atât ne-a costat. MM era disperat” + Salariul lui Boutoutaou
0
Aymen Boutoutaou, prima reacție după transferul la FCSB
0
Gigi Becali l-a făcut praf, după FCSB - FC Argeș: „Nu prea mai are loc la noi”
0
MVP cu FC Argeș, Tavi Popescu și-a recunoscut greșeala: „Nu e ok”
0
Știri din fotbal internațional
Fotograful celebrei poze cu Messi făcându-i baie bebelușului Lamine Yamal: „Nici nu știa cum să-l țină în brațe!”
2
Ca în filme: fotbalistul de la Mondial, răpit în drumul spre noul club
0
Capcana MetLife! Jucătorii acuză terenul marii finale din New York: „Nici nu-l poți numi iarbă!”
0
Decizia luată de președintele Argentinei, după anunțul lui Trump: „Nu mai scot jacheta” » Superstiția de 36 de ani
0
Lifestyle
Ghencea superbă: reprezentanta României la „Miss Universe” și-a susținut favoritul din tribune, la FCSB - FC Argeș
6
Aymen Boutoutaou, noua achiziție a lui FCSB, și-a făcut apariția în Ghencea!
4
Crucea mutată pe spate! » Cum arată noul autocar al lui FCSB, după colantare: imagini din Ghencea
26
Croitoru suburban! S-a apucat să-și înjure jucătorii: „Malaka! F***-ți Dumiteru' mă-tii!”
7
De ce amână Nicușor Dan de peste un an numirea unui șef la SRI: „Nu cred că ...
Libertatea
Trei reguli de aur ca roșiile din grădină să rodească toată vara: ghid ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Inculpații din dosarul violului de la Școala de Vară AUR 2023 vor s-o ...
Libertatea
Asa era sa procedati si cu ULTIMUL CAPITAN ????? Nesimtitiilor
RUSINE dinamo....o primiti amenda de SUS.......huuuuoooooo
Pacat de Niculescu, pacat ca si-au batut joc de el. Trebuia adus sezonul trecut, dupa contra, nu acum.
penibili!! :)))) in ce hal a ajuns clubul asta
Toata liga I e becalizata...si nu de ieri de azi. Singura diferenta e ca sf. Gheorghe isi trambiteaza prostiile.
Pe zi ce trece Dinamo se becalizează ! Măcar de-ar da și bani ca cel cu activitate ancestrală !
in ultimi 5 ani,niculescu are mai multe trofee,decat rednic. asa ca,*** off.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
cum adica de asta data? pai ultima data ce succes a avut? ca a prins inextremis un loc 4 si in rest zero barat? a prins un loc 4 cu o echipa ce era de locul 4. el oricum nu sta mai mult de un sezon la o echipa. incearca sa ciupeasca ceva comisioane si aia este .la arabi ii taiau aia mana daca facea asa ceva.
Niculescu trebuia sa lase orgoliile si sa accepte sa lucreze cu Rednic, mai ales ca nu are vreo mare experienta ca antrenor sau cine stie ce realizari. Orgoliile le ai dupa ce CV-ul tau e plin de acolade, iar Niculescu e chiar un terchea-berchea ca si antrenor.
Rednic nu va avea succes de asta data. Biruinta nu se poate intemeia pe tradare. Fosta semifinalista CCE a ajuns un butic de tabla, mazgalit cu graffiti.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.