Alte știri din fotbal
Nana Boateng, prezentat la Petrolul Ploiești! Urmează atacantul
0
Încurcată de Petrolul, Dinamo umblă la „pușculiță”: „Suntem în discuții pentru apărare, mijloc și atac”
0
Zeljko Kopic l-a scos din lot: 99% pleacă de la Dinamo!
1
Șeful VAR a fost „reactivat” pe post de secund! » A avut mai multe meciuri în țările arabe decât în Superligă
0
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo, golul #961: cum a înscris astăzi, în campionat
0
Câți bani a obținut FCSB din participarea în grupa unică Europa League
2
Mărturia chirurgului care l-a operat pe unul dintre fanii lui PAOK rănit în accidentul din Timiș: „E un miracol că a supraviețuit, dar...”
0
Chivu face „hattrick-ul” la Inter » „Conduce cu claritate, entuziasm, determinare și arată perspicacitate tactică”
3
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
Mobilizare pentru Autostrada Bucureștiului: circulăm la vară pe A0 între A2 ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Ministrul de Externe maghiar, intervenție la două cluburi din Ungaria, ...
Libertatea
Adevarata problema este pretul cerut pe el nu Rednic, asa ca lasati "strambele"!
ba da eu cred ca voi sunteti nebuni ma nene!!! sincer nu vreau sa jignesc pe nimeni dar inebunesc cand vad cati de pe aici o ard ca nu are negoita bani,ca se zgarceste si nu vrea sa dea 1 mil pe x sau pe y ,pai bai fratilor in primu rand nu stie nimeni deocamdata daca o sa dea banii respectivi si pe de alta parte de ft mult timp nu stiu cine a mai platit banii astia pe un jucator in liga 1!!!
Nu stiu daca are sau nu dreptate gazeta. Mare minune sa aiba la cat de jos a ajuns aceasta fituica. In schimb da, Rednic e recunoscut ca un tip conflictual si incapatanat asa ca se va alege praful si de Dinamo cat de curand. Sa vedem marile performante ale lui Rednic atat in tara cat si afara in ultimii 5-6 ani. Nici macar in Azerbaijan nu a rezistat un an. Cat priveste rezultatele zero barat! Scandaluri cat cuprinde.
Daca iar se merge pe parti pris-uri,jucatori nu sunt evaluati in functie de valoare si se renunta la cei cativa,capabili sa ofere stabilitate si o stare de schimbare pozitiva,inseamna ca se duce draqhu din nou sezonul urmator ,iar Negoita ar face bine sa ne lase cu atatea ,,balbe'' marca personala!Dintre toti actuali componenti,ai echipei, Bunoza si Elhamed sunt pe primele locuri,ca evolutie si valoare ce facem renuntam ca sa aducem altii expirati,de alti nrefuzati sau liberi de contracte..!???
Ce golaneala de articol. Pai daca nu are meciuri la nationala lui nu poate evolua in liga 1 !!!! Deci lasati strambele.
Elhamed nu poate fi pastrat decat in situatia in care se modifca regula aia cu extracomunitarii,oricum inteleg situatia de la gsp si disperarea cu care se incearca gasirea unor conflicte la Dinamo,ASA,Rapid,etc i-a anuntat ciobanul ca sisteaza orice plata,chiar mi-e mila de ei,va spun!
Daca putem sa-l luam si nu-l luam din acest motiv, suntem niste idioti completi ...axul central, la ce avem acum ar tb sa fie Bunoza, Elhamed, Bilinski si langa astia, care pentru liga 1 sunt chiar fotbalisti, se adauga stanga/dreapa, dupa gust :). Sper sa nu incepem cu *** de-astea extrafotbalistice ...le leg. are Rednic cu impresarul jucatorului, negocierile le poarta clubul prin Dinu Ghe. atat cu impresarul cat si cu, clubul...sau asa se face in lumea normala ...!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Din ce am citit eu, se pare ca Elhamed nu mai poate sa stea din cauza legii LPF care va intra in vigoare din sezonul viitor si anume ca un extracomunitar poate sa joace doar daca are cel putin trei selectii la nationala tarii lui. Suma de transfer se pare ca ar fi in jur de 500.000, baiatul asta merita cel putin de trei ori mai mult. Sper ca doar asta sa fie motivul si sa nu fi inceput Rednic cu strimbe.
Cand am vazut titlul in pagina principala tot ce imi doream era sa nu fie vorba de Elhamed. Sa vrei sa scapi de el si sa spui ca vrei sa iei titlul la anul e ca si cum te-ai contrazice singur.. De ce sa scapi de unul dintre putinii fotbalisti pe care ii ai in lot daca doresti performanta?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.