Alte știri din fotbal
Scene incredibile în direct la TV! Lângă Ilie Dumitrescu, Săpunaru a răspuns scandărilor anti-Steaua: „Lasă, să se audă”
0
„Nu mai poate!” » Patronul FCSB l-a „retras” pe Nicolae Stanciu: „Să vină la Rapid”
0
Triplul campion al României a venit în direct cu o altă teorie: „Rapid și-a dorit doar un egal”
0
„Vreau să mă operez” » Florin Tănase le-a comunicat deja decizia celor de la FCSB. Cât va lipsi
0
Știri din fotbal internațional
Și-a anunțat brusc plecarea de la PSV, după ce s-a întâmplat astăzi!
4
Visul frumos continuă! Aston Villa o învinge pe Manchester United și se apropie din nou de liderul Arsenal
0
Programat în această seară, duelul românilor a fost anulat! Anunțul oficial al clubului
0
Barcelona, prestație solidă în victoria cu 2-0 de pe terenul lui Villarreal » Catalanii termină anul pe primul loc în La Liga
1
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Imagini fabuloase » Își dispută meciurile de acasă pe cel mai pitoresc stadion din Europa!
1
După ce și-a mărit sânii, jucătoarea de tenis a intrat pe o platformă pentru adulți » Va câștiga într-un an mai mult decât în întreaga carieră
1
Prezentatoarea TV și-a sărbătorit ziua de naștere într-o ținută extrem de provocatoare: „Un zece curat”
3
„Bombardiera Blondă” a incendiat rețelele sociale, la revenire: „Am sâni uriași și intenționez să-i arăt!”
1
Magistrații, militarii și polițiștii pensionari, dați afară din locuințele ...
Libertatea
Afacerea de sezon care nu mai găsește angajați: „Avem comenzi mai multe ...
Adevărul
Românul care a cucerit Cupa Africii pe Națiuni » Povestea singurului ...
GSP SPECIAL
Europa iese din pasivitate și atacă Rusia din umbră: ofensivă lansată chiar ...
Libertatea
Si voi ce ati realizat in capitalism, 6 trofee fara concurenta cand parjoleati tot in campionat si puneati bazele viitorului record de echipa cu cele mai multe meciuri fara victorie in champions league, echipa care a pierdut un titlu cu propriul satelit, echipa care a avut patron penal pentru ca a alergat cu geanta de bani dupa jucatorii lui u, echipa care nu a mai luat titlu 7 ani la rand dupa ce coana mita anunta hegemonia dupa un blat la vaslui 4-0 in care HUTAN SEBASTIAN SI IONUT BADEA JUCATORII VASLUIULUI AU RECUNOSCUT CA AU LUAT BANI SA TRANTEASCA MECIUL! Daca vadim tudor spunea corect deunazi ca daca fecesebeu nu il avea pe ceausescu , ii radea Dinamo care era cel mai bun club din Europa in 1984 asa putem spune azi ca Fecesebeu a distrus fotbalul romanesc dupa 90 prin coruptie, talharie, furturi, spaga, mafie ordinara si daca nu se strang toti ceilalti il vor mai parjoli multi ani, dar cine? ca in afara de Dinamo toti s-au pus capra stelei! Chiar si marele lor dujman sumudica!
Iar ești surescitat anarhist de carton, se cojeste tatuajul cumva?
Nu vi se pare halucinant tupeul cu care postacii becalisti o acuza pe Dinamo de blaturi cand sambata urmeaza 'meciul' Viitorul -FCSP? Acum nu zic ca Dinamo o fi intruchiparea sfinteniei, dar de cand Hagi si-a tras echipa de la care nu-l mai poate da nimeni afara, s-a deschis o era a blaturilor steliste care face sa paleasca pana si cele mai abjecte 'realizari' ale Cooperativei lui Jean Padureanu....
Cu domnul Anghelache alaturi de noi sa ne fure arbitrii? hahahahahaha
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Динамо va mai castiga un titlu in Romania doar daca patronii lor lideri in PSD reinstaureaza comunismul in tara asta.
Cica Contra se pare ca va fi succesorul lui Rednic la Dinamo. Deja a vorbit cu Ionut Negoita si se pare ca sau inteles. E buna varianta. Gurita e un antrenor foarte bun. Zvonu cred ca e cat se poate de adevarat. Rednic a si declarat public cu juma de gura mereu ca vrea sa plece in strainatate si ca nu-l tine legat nimeni aici. Ca isi doreste sa mai prinda inca un contract afara. Si mi-se pare normal la varsta domniei sale. Eu le-am zis unor prieteni ca daca pleaca Rednic singurii care pot duce mai departe gloria cainilor rosi ar fi Ioan Andone sau Cosmin Contra ( inclusandu-i aici pe Rednic dar si pe Mircea Lucescu) dar ei 2 vor iesi din start din ecuatie la vara.
In semifinale va opriti, dupa ce va fura arbitrii
Tu vorbesti de fotbal ma? Tu esti ultima veriga de pe planeta fecesebe esti ala de ii tine paltonul la *** din saivanul lui lutu!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Динамо in capitalism a fost un club foarte mic ca trofee, rezultate in derbi si in Uefa. Ei doar in comunism au realizat ceva.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.