Alte știri din fotbal
Cristi Borcea, devastator în „războiul siglei" la Dinamo: "Poză de Playboy”
0
Toate calculele la titlu în Superliga: doar ele mai au șanse matematice, cu 3 etape rămase de jucat!
1
FC Bihor - Chindia deschide etapa de play-off în Liga 2
0
Fanii au împânzit internetul cu variante de sigle, după ce Nicolescu a anunțat schimbarea de la 1 iulie: „Și ChatGPT o face mai bine” + Prunea trece la jigniri
17
Știri din fotbal internațional
Primul transfer definitiv oficializat de Inter după titlu: „Avem un respect enorm”
0
Lovitură de teatru! Vedeta lui Hansi Flick vrea să plece
0
Peste 50.000 de suporteri au sărbătorit promovarea în Premier League, după 25 de ani
0
Celebra fană a lui Bayern a înmărmurit Gala Met cu o costumație excentrică
0
Lifestyle
Cea mai sexy antrenoare din România a leșinat în timpul meciului și a urmat scandalul: „Foame, disperare!”
2
Dacia decapotabilă face furori pe străzi în Italia: cum arată mașina specială
1
La 71 de ani, fostul patron miliardar din Superliga se căsătorește cu o femeie cu 21 de ani mai tânără
9
Ion Țiriac, dezvăluire din comunism: „Aveam pașaportul pe care 99% dintre români nu-l aveau!”
10
Șase guverne au căzut prin moțiune de cenzură în ultimii 36 de ani. Cine ...
Libertatea
Criză de autoritate în Pentagon. Poate armata să refuze un ordin nuclear ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
Avertismentul unui economist: Euro va ajunge la 5,5 lei dacă moțiunea trece ...
Libertatea
modul in cate te exprimi denota ca fraierul e altul..)) comenatriul meu si-a atins scopul : cel putin un ofticat !...))))))))))))))) amigo, daca nu tii la ironii nu mai posta. nu o sa iti faci prieteni..)
adevarul e ca ai picat de fraier la faza sta. ai sarit si tu cu un comentariu fara sa stii despre ce vorbesti...si ti-ai luat-o.
pai tu numesti echipa de fotbal, formatia dinamo bucuresti?? cum sa nu razi cand vezi ca asa zisi gazetari scot asemenea aberatii? sau cand suporteri ca tine abereaza si mai si
pai am zis eu ca era vreun gigi buffon ? am zis ca macar ala e cunoscut, al vostru e neica nimeni...))))) asa ca, repet : otelul si-a luat un portar, bun/rau,,, este discutabil.. steaua si-a luat un amator de fotbal !..))))))))))))))))) si acum, la revedere, am si altceva mai bun de facut decat sa ma repet !..)))
Cauta pe youtube sa vezi cum apara (gafeaza) Goicoechea si cum apara Bogatinov !!
si cum ti s-a parut ca a aparat la roma? din cate stiu eu era dezastru. fanii romei au rasuflat usurati cand au aflat ca aplecat. un fel de carlos la Steaua era goicoechea asta. bogatinov nu a jucat pentru ca nu a vrut sa-si prelungeasca contractul, altfel era titularul de drept al postului
Otelu stie sa aleaga ...Bogatinov o sa fie eterna rezerva ...
pe cel de la otelul il stiu foarte bine, de cand era la Roma. mi l-am adus aminte. pe asta de la steaua nu am cum sa il stiu, pentru ca nu il stie nimeni ! daca a fost rezerva lui naumovski.. iti dai seama ?
Cum ai ajuns la concluzia asta ? Ti-ai facut o parere dar nu i-ai vazut pe nici unul aparand !
goicoechea a fost dat afara de la roma tocmai din cauza gafelor pe care le facea ://www.youtube.com/watch?v=LghNc5t1yNs
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.