Știri din fotbal internațional
Scrisoarea lui Bruno Guimaraes, după penalty-ul ratat: „Am scris-o și am șters-o de nenumărate ori”
0
3 detalii înainte de Vitebsk - Universitatea Craiova, debutul în preliminariile UCL
0
Ovidiu Ioanițoaia și Raul Rusescu, dezbatere aprinsă în direct: „Nu specula! Nu a reușit nici un dribling” / „Ei trei nu au produs nimic!”
1
Radamel Falcao atacă după eșecul Mondial: „E o rușine că fotbalul nostru încurajează lenea și mediocritatea!”
0
Lifestyle
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
2
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
33
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
8
Cum a reușit profesorul Mihail Iordache – Bossul din Câmpina – să scoată pe ...
Libertatea
Eșec grandios: Rusia a încercat să copieze drona ucraineană „Baba Iaga”. ...
Adevărul
Arena din România pe care a jucat Arsenal a ajuns o junglă!
GSP SPECIAL
Cel mai lung proces de mare corupție din România. Prima sentință, cu ...
Libertatea
14mai1948: Corect, lasa-i mah ca ei au capritele din liga 1 alde Viitorul,Chiajna,Otelul.........ei cu astea vor juca finale de campionat :)))))))))))))
hallow marius spume , cind veti avea voi echipa sa joace finala campionatului de juniori A atunci sa comentezi pina atunci urmareste in liniste dinamo , daca nu sti iti amintesc ca viitorul a avut in componenta 6-7 jucatori care au bifat multe minute in liga 1 ,la dinamo nu a fost decit filip pe care lau rupt la picioare si a iesit accidentat prin min 60 ,daca nu-l schimba ocaziile avute de inlocuitorul lui singur cu portarul de 2 ori marca sigur si altu era rezultatul ,dinamo a jucat cu tineri fara experienta de liga 1 sa macar de liga a 2-a ,a mai fost darius buia dela echipa a 2-a in rest juniori talentati .. steaua in ce finala a jucat ? mai bine asta comenteaza ca va-ti batut joc de ce
Toate ca toate da aveti echipa de juniori slaba am vazut meciu ia driblat aia de la viitoru de i au rupt. Au fost si dinamovisti buni la un capitol cartonase galbene ca tare frustrati au mai fost au rupt la picioare tot ce au prins in cale :))
Din pacate, Hagi a procopsit fotbalul romanesc cu famiglia Becali! Sa nu-l hiperbolizam. Era jupanul nationalei, isi facuse propria gasca, iar cine nu era pe placul lor, nu juca( vezi cazurile Craioveanu si Jean Barbu, carora nu li s-au dat mai deloc sanse, in schimb era intens folosit Jean Vladoiu care marca martea si toamna). Apoi, n-am sa inteleg niciodata cum de a decis vopsitul in cap dupa doua victorii in grupe, la CM'98, de parca ala era obiectivul: doua victorii. In timp ce croatii, de pilda, au demonstrat ambitie mult mai multa! Si nu aveau un jucator de valoarea lui Hagi!
nici ca fotbalist hagi na exvelat la caracterr un comportament de strada.el dorea sa aiba un statut preferintial " arbitrul Erol Ersoy, pe care "Regele" l-ar fi lovit şi scuipat în timpul unei partide. Sursa: Vlad Stănescu Incidentul reclamat de Ersoy s-a petrecut în vremea când Hagi era încă jucător al formaţiei Galatasaray Hagi a sarit la gatul unui agent de paza Hagi scuipa un jucator irlandez (1994) by Cristi Otopeanu Gica Hagi si Mircea Lucescu au fost la un pas de bataie in 2001, Hagi: Am avut ghinionul sa ma nasc roman Gica Hagi si Dan Petrescu sunt acuzati ca au complotat pentru a-i distruge cariera si viata unui fotbalist bosniac. singuru jucator care la inj
Il cunosti tu personal ca sa ai voie sa vorbesti despre omul Hagi?Numai hateri care vorbesc prostii pe aici :|
100 de fani ai viitorului ??? pe bune ??? acum luati bani si de la Hagi ???
Stati linistiti ca toti il respecta pe hagi ca fotbalist, dar daca a fost un mare fotbalist nu inseamna ca e si un mare om.
În 1940 echipa de fotbal nu era a lui Walter sau a altcuiva ci a Universităţii iar Universitatea mutându-se, echipa ei de fotbal nu avea altă opţiune decât să se mute la rându-i. Invers, echipa ceferistă (a căilor ferate) a rămas pe loc pt. că structura de care era legată acum73 de ani a rămas pe loc prin forţa împrejurărilor. Autonomia fotbalul ,,profesionist,, de la 1940 era sub cea din fotbalul de ,,amatori,, din socialism.
analiştii
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.