Alte știri din fotbal
Știa Burleanu de diagnosticul grav al lui Mircea Lucescu? Primele declarații ale președintelui FRF: „Când s-a întors din Belgia, a făcut asta”
0
Ce a răspuns Răzvan Burleanu când a fost întrebat de ce n-a demisionat după ratarea calificării României la Campionatul Mondial
0
Fotbaliștii unei echipe de tradiție, care voia în Superliga, trăiesc pe banii părinților!
0
Toate declarațiile lui Răzvan Burleanu după Comitetul Executiv de azi: „Sunt mandatat să negociez cu Hagi! Stoichiță rămâne, nu se pune problema să plece!”
14
Știri din fotbal internațional
Lennart Karl l-a scandalizat pe marele Ballack: „Își va primi pedeapsa în vestiar, sunt sigur!”
0
Cine sunt candidații pentru șefia Federației Italiene de Fotbal
0
Harry Kane a fost la un pas să-i strice „opera de artă” lui Olise: „Strigam la el să...”
0
Real Madrid nu va depune plângere la UEFA după eliminarea lui Camavinga
0
Lifestyle
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
3
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
988.884,60 de euro se „sting” pentru service-ul ISU. Nota de plată pentru ...
Libertatea
Controale la domiciliu pentru 7 milioane de români: Poliția va verifica ...
Adevărul
Cine o provoacă pe Giorgia Meloni? O fostă aruncătoare de ciocan de la ...
GSP SPECIAL
Judecătorii CCR primesc spor de supărare de 2.300 de euro, pe lângă ...
Libertatea
Aseara galeria stelei a strigat minute-n sir: E Romania, este tara noastra! Noi ne pisjam pe ungheiria voastra!Ale, ale! Ale, Ale! Sa-ti dam la mw3 b0z0gr3!
Forza BASEL !!!!!!!!!!!!!!!!!
O sa afli in curand.
scz:)) am fost putin luat de val:))
Steaua are nevoie de un coordonator in genul aluia care trebuia sa fioe adus in Ghencea prin 2006-2007, Fabien Camus, plus un varf cu detenta care sa marcheze cu capul. Cu 4 oameni care sa centreze, Tanase, Popa, Chipciu si Pirvulescu, plus norocosul Rusescu ( pe care eu personal il aseman la bafta cu Piturca) Steaua are atac letal. Mai trebuie un fundas dreapta si sa apere Stanca. Ca o aroganta, as fi bucuros sa vina Lobont.=))
puisor tu ce echipa sustii?O echipa reala...nu imaginara...
am avut si meciuri usoare sau ma rog nu usoare dar accesibile, cu echipe din a 2-a parte a clasamentului, totusi e bine ca n-am mai facut pasi gresiti, pacat de victoria ratata de la medias, dar tot e bine ca n-am mai pierdut cu echipe mici ca in anii trecuti.Echipa arata bine, avem potential bun.Sper sa nu pierdem cu vasluiul si sa incercam sa ne mentiem in frunte pana la final, ar fi fantastic.Forza Steaua!
De mah, noi nu avem ca voi pile prin federatie care sa ne stearga cartonase rosii, sa ne ajute sa castigam si noi campoinate. Pe noi doar ne dezafiliasza fraudulor. Asta e...
Păi uite ce a făcut CFRul cu Iaşi ? : ))
17 Nentori Tirana , Knatspirnufelag , NEC Nijmegen , Elfsborg, etc.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.