Comentarii (136)
guderian  •  20 August 2012, 14:37
Postat de unmaker pe 20 August 2012, 14:27

eu zic sa te calmezi...mai asteapta cateva meciuri si dupa aia vorbeste...daca o sa bata un vaslui, un otelu...un rapid...

Daca...le enumeri de parca ar fi Real, Barca, Juve, Doar Vaslui are lot, Otelul si Rapid sunt mult mai slabe ca sezonul trecut, Dinamo e inca mult sub Steaua, iar CFR e doar o echipa de mercenari care fac 7 meciuri slabe si unul bun. Atat ca in Romania s-a inventat spaga. Doar Dinamo i-a furat cu arbitrii, in rest, au furat ei pe toata lumea.

unmaker  •  20 August 2012, 14:27
Postat de guderian pe 20 August 2012, 14:05

CFR e varza iar aia de la Basel ii vor sodomiza. Anul asta Steaua da de pamant cu toti.

eu zic sa te calmezi...mai asteapta cateva meciuri si dupa aia vorbeste...daca o sa bata un vaslui, un otelu...un rapid...

guest_one  •  20 August 2012, 14:26

De 10 ani nu s-a mai vazut asa ceva in Liga I! Steaua are cei mai buni marcatori din Romania! Ce record BATE Rusescu: "O sa fie chemat la nationala!" Dupa ani buni, Steaua are cei mai buni atacanti din startul sezonului. Raul Rusescu a ajuns la cota 6 in doar 5 etape, o performanta cum nu s-a mai vazut in Romania de 10 ani.

guderian  •  20 August 2012, 14:21
Postat de joker_28 pe 20 August 2012, 14:17

cel mai bun atac mana in mana cu cea mai buna valiza!!!

Bun bre. Cu Iasul nu si-au dat viata pe teren, ca deh, vine Basel, stau banii la cotitura. Dar cu Mediasul si cu Ceahlaul cine mama lui Stefan cel Mare mai venea? Aaaaaaaa, i-o fi platit Jiji si pe astia sa-si dea viata cu CFR.=))

joker_28  •  20 August 2012, 14:17
Postat de guderian pe 20 August 2012, 14:05

CFR e varza iar aia de la Basel ii vor sodomiza. Anul asta Steaua da de pamant cu toti.

cel mai bun atac mana in mana cu cea mai buna valiza!!!

guderian  •  20 August 2012, 14:05
Postat de fanudelavalcea pe 20 August 2012, 13:52

O sa revina Deac, care la Rapid facea totul, super talent copilul ala!! Omogenitate!?? Mai ai rabdare cateva etape, in plus jucati in CL, daia jucatorii o iau mai usor, se pastreaza pentru meciurile c Base, unde daca castiga se umplu de bani, 70 de mii de euro de jucator prima!! Tu daca ai lua prima 70 de mii sa treci de Basel, tu ti-ai da viata pe teren cu iasi?!?!?

CFR e varza iar aia de la Basel ii vor sodomiza. Anul asta Steaua da de pamant cu toti.

fanudelavalcea  •  20 August 2012, 13:52

O sa revina Deac, care la Rapid facea totul, super talent copilul ala!! Omogenitate!?? Mai ai rabdare cateva etape, in plus jucati in CL, daia jucatorii o iau mai usor, se pastreaza pentru meciurile c Base, unde daca castiga se umplu de bani, 70 de mii de euro de jucator prima!! Tu daca ai lua prima 70 de mii sa treci de Basel, tu ti-ai da viata pe teren cu iasi?!?!?

joker_28  •  20 August 2012, 13:52
Postat de saviola2_8 pe 20 August 2012, 12:44

ce 3 b0z0g0re te-ai simtit? traiasca Romania Mare! Viva Trianon!:)))

mda RROMANIA !!

crystyanbet  •  20 August 2012, 13:49
Postat de unu947 pe 20 August 2012, 13:45

Eu auzisem ceva de niste pene negre..

tot ai vostri,ai vazut ce se aduna pe stadion in ghencea sau pe national arena cand e meci?

unu947  •  20 August 2012, 13:45