Alte știri din fotbal
750.000 de euro către Neluțu Varga dinspre deținătorii drepturilor TV ale Ligii 1: afacere imobiliară sau ajutor pe ascuns pentru CFR Cluj? » „N-aveam nicio problemă s-o facem direct”
0
Efect de domino la FCSB: „Ne gândim să meargă împrumut”
3
Postul unde România are cele mai mari probleme în viziunea lui Florin Prunea
2
Adi Mutu și hăul remarcat la Istanbul: „Când aud asta...”
5
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu îl vrea pe Casemiro! » Acord Bastoni - Barcelona
0
Americanii, spulberați acasă de Belgia, cu nici 3 luni înainte de Campionatul Mondial
0
Javier Zanetti, cât se poate de clar: „Mai avem 8 finale și vrem și Cupa! Viitorul lui Chivu...”
0
Detalii de la negocierile dintre Juventus și Dusan Vlahovic
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Viktor Orbán, furios pe maghiarii care l-au huiduit la Gyor, un bastion al ...
Libertatea
Cel mai periculos oraș din lume: oamenii trăiesc doar 35 de ani din cauza ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Otrăvitoarele din Şiria. Povestea femeilor care își omorau bărbaţii cu ...
Libertatea
Da, si in sezonul regulat a fost furata....si in play off a fost furata la greu...da, cu Voluntariul s-a gresit....in meciul cu Astra, off-sid-ul la Marica , care nu a fost, a fost milimetric, dupa 5 reluari puteai sa te convingi.....dar de penalty-ul cu Pandurii, nu pomeneste nici un stelelist...
furata Steaua pe fata si rau de tot sezonul asta, astia nu mai stiu cum s-o impiedice sa joace fotbal
Se vede ca domnul Prodan e sefu, Reghe saracu' habar nu are ca, chiar daca ar vrea sa stea pe banca ar fi evacuat imediat de observator si arbitru', bineinteles cu ajutorul jandarmeriei !
asha si ce e asta amenintare?? din 2003 fcsb 2003 s.a. nu mai tzine cont de nici un regulament .. ei au legile lor nu respecta nimic
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
*brad
Eu zic să-i pună la cap o cruce din lemn (de brd) pe care sa fie scris mare: INRI
Eu zic să-i pună în tribune o băncuța din lemn pe care sa fie scris mare: gânduri:))
Vedeti ce inseamna sa fii prieten cu interesul national? Poate le da si escorta la frizer si la piata.
citez personajul lui bendeac, Roby Roberto, care a facut o caracterizare perfecta lui laur in situatia de fata: "abordare meschina de *** manelist ***."
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.