Alte știri din fotbal
Eliminat de la CM 2026, Didier Deschamps pune o întrebare: „A fost arbitrul la nivelul unei semifinale de Campionat Mondial?!”
0
Untold alungă pe „U” de pe Cluj Arena pentru partida din turul doi preliminar! Unde vor juca „studenții”
1
Radu Miruță, o nouă reacție cu privire la promovarea Stelei: „Ministerul nu mai acceptă ca unii să-și facă combinații pe la Steaua!”
0
Clubul din Superliga a scăpat de interdicția la transferuri, chiar înainte de startul sezonului!
3
Știri din fotbal internațional
Internetul a explodat! Cele mai tari meme-uri după ce Spania a învins-o pe Franța în semifinale » „Dictatorul” Mbappe a devenit bebelușul lui Yamal
0
În genunchi! L'Equipe a dat notele dezastruoase după semifinala Franța - Spania » Nici Mbappe și Deschamps nu au trecut clasa
0
Rodri a numit aspectul care a făcut diferența în Franța - Spania: „Aici a fost cheia! Nu ne oprim, vrem titlul mondial”
0
Luis de la Fuente a dat declarația serii după calificarea Spaniei în finala CM 2026: „Așa am auzit de atâtea ori”
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
1
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Atac spectaculos în Marea Neagră. Ucrainenii au scufundat nava rusă ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
Tot jucatorii sunt vinovati,ratatul asta de Reghe nu are nici o vina.Steaua are nevoie de antrenor.
Caractere alese ciobanii astia, dau toata vina pe baiatul asta.
S-a vazut si aseara ca avem drapele noi ros-albastre am inceput sa ne constituim in curând vom porni si valuri organizate si e bine. Am avut si avem cea mai principala galerie. hei, hei!
pai nu e chiar gratis ca are si el un contract ,nu munceste pe nasturi sau zugraveli precum cei de la ,vrei preturi mici ? doar la Mimamo Bucuresti ! dincolo era mai scump !
Ca e gratis
bine ,bine ,daca nu are ce cauta la Steaua si o stiati de atata timp ,ce cauta la Steaua ca doar nu a venit singur !?
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
*** sa ne mai lase cu valorile lui de la academia de prosti! Deocamdata au demonstrat doar cat de slabi sunt! Nici macar unul nu a confirmat la vreo alta echipa! Bine, nici la viitura nu se poate spune ca au confirmat, pentru ca joaca titulari la o echipa submediocra sau mediocra in cel mai bun caz, din liga 1
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Astia sunt jucatorii de la academia viiturii: niste mingicari fara sange in ei! Cum i-ai luat de acolo, cum s-au varsat ca niste ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.