Alte știri din fotbal
Daniel Pancu și-a dat acordul » Rapid, negocieri cu atacantul din Italia
0
Victor Angelescu a confirmat » Pleacă de la Rapid pentru 700.000 de euro
2
Prunea l-a oprit pe Dănciulescu: „Mai lasă-i să vorbească și ei. Noi le luăm apărarea și ei merg pe blat”
0
Oțelul a anunțat al doilea transfer al zilei
0
Știri din fotbal internațional
Rafa Leao surprinde: „Am obținut un punct foarte important!”
0
Prima reacție a lui Cristiano Ronaldo, după Portugalia - RD Congo: „Nu a lipsit nimic”
0
Ilie Dumitrescu nu l-a menajat pe Cristiano Ronaldo: „A stat numai în ofsaid”
0
Jude Bellingham a intrat în istorie la Campionatul Mondial » Recordul stabilit de starul lui Real Madrid
1
Lifestyle
Dacia Sandero, comparată cu cel mai în vogă vehicul blindat: „Se vinde ca pâinea caldă”
0
WOW! Stadionul unde România ar fi urmat să joace peste 3 zile nu seamănă cu nimic din ce am mai văzut: imagini incredibile
5
Fiica de 23 de ani a fostului internațional vrea să dea peste cap „Insula iubirii”
0
Jeremy Clarkson, legenda „Top Gear”, a dezvăluit că are cancer: „Dacă tratamentul merge, ne vedem în sezonul 6. Dacă nu, nu”
0
Românii pleacă din Spania cu miile. Marius s-a întors acasă, are trei ...
Libertatea
Cel mai înalt pod pietonal suspendat din Europa se va construi într-o ...
Adevărul
Barca Academy România, afacere de stat: șeful ANS, Bogdan Matei, și ...
GSP SPECIAL
Kelemen Hunor explodează după zvonurile privind Guvernul Veștea: „Sunt ...
Libertatea
nu va-ti saturat de gogosile jucatorilor ,care spun ce vrea Reghe sa auda !!!
:))))))))))))))) ce articol! bai, da' afumati mai sinteti...
Sa ne pregatim bine sa nu ne pregatim rau
Eu nu am masa.Si la urma urmei ce aia pe tine grija,cine o sa fie concentrat.Era o ironie,si ma refeream la echipa si la suporteri ,care sunt un tot unitar.Dar toti papagalii se dau smecheri.
"o sa fim concentrati" cine ? tu concentreaza-te sa ai ce pune pe masa maine .
wow, ce dezvaluire, rednic deja isi ia notite, ca la ploiesti:))
Da , ne-au fost favorabile.Chiar si alea 3 goluri anulate la giurgiu,au fost anulate spre binele nostru.Daca bateam si eram pe primul loc ,ne pierdeam concentrarea si iar pateam ca anul trecut.Asa o sa fim concentrati pana la final.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
avetzi grija cum purtatzi alb si negru .. daca venitzi in dungi o sa zica nea gigi ca fratzii lui si a lui meme de la poarta alba si rahova au avut invoire la meci =)
lasa-i frate pentru ca nu au habar sa se imbrace modern in negru despre mersul organizat la biserica nici nu mai este cazul sa spununem si sa sustina echipa lui nea Gigi care e om bun si a demonstrat inclusiv faptic si nu-i mai baga in seama pe haterii si frustratii care ne invidiaza pentru ca suntem cei mai inteligenti. Am avut si avem cea mai principala galerie. Hei, hei !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.