Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Delegația echipei calificate la Mondial, băgată în carantină: „Trebuie să mențină acea bulă, altfel riscă să nu vină în SUA”
0
Cesc Fabregas, reacție tăioasă față de obiectivul lui Chivu: „E o lipsă de respect. Sigur nu va juca la Inter!”
0
Șarmanta prezentatoare TV a fost cucerită de stilul lui Cristi Chivu: „Mi-a plăcut ce a încercat el să transmită”
0
Barcelona îi prelungește contractul fundașului: nu a mai prins minute din 2025
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
1
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
5
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Doi analiști politici explică ce opțiuni mai are Nicușor Dan după ...
Libertatea
SURSE Leafa lui Nicușor Dan crește cu peste 1.000 de euro. Cât vor încasa ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Măsuri de siguranță fără precedent la concertul lui Max Korzh: 90% dintre ...
Libertatea
Inventii GSP-iste. Nu cred ca mai mult de 3, hai 4, jucatori vor veni in iarna la Steaua, cu tot cu Alibec care e adjudecat. Iar din cei enumerati de GSP s-ar putea sa nu fie niciul. Altele sunt tintele Stelei.
Scenarita care va obsedeaza. Mai bine l-ar preocupa sa invete ceva tactica,deoarece echipa nu reuseste 3-4 pase,e o brambureala de nedescris,ca la grupele de pitici.
Aiurea.. nu jucatorii sunt neaparat problema.. cred ca Steaua ar arata mult mai bine cu investitii inteligente si un antrenor mai bun pe banca. Dar ce pretentii sa ai? O sa arunce cu bani in continuare pe jucatori care nu vor confirma. Țâru ala e chiar asa bun?? Tamas nu cred ca isi prelungeste contractul, Rotariu ar veni pe suma potrivita dar nu stiu cat e de util, Gnohere si Alibec ar fi doua sabii in aceeasi teaca. Vatajelu ok, ca Momcilovi e slab, la fel si Tosca.. vanduti, ca le tremura picioarele la fiecare meci. Silviu Lung - nu e cazul, mai bine sa fie folosit Stancioiu mai des
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.