Alte știri din fotbal
Atacantul lui Dinamo a identificat diferențele dintre Nuno Campos și Kopic: „S-a schimbat totul”
0
Ce s-a întâmplat cu acțiunile lui Mircea Lucescu de la Romradiatoare Brașov
0
Pus pe liber, Elvir Koljic semnează » Va fi coleg cu un alt fost rapidist
0
„Este momentul perfect să arate nivelul” » Nuno Campos, încrezător înaintea derby-ului cu Craiova
0
Știri din fotbal internațional
Recordul Guinness, aproape să fie doborât » Peste 23 de milioane de oameni cer excluderea Argentinei de la Mondial
0
Dorit selecționer, Pep Guardiola le-a dat răspunsul clar italienilor
0
Rezultat mincinos?! » 10 concluzii după dezastrul FCSB - FK Auda: unde a fost slab Boutoutaou și cine i-a terorizat pe roș-albaștri
0
Chelsea bifează un nou transfer spectaculos după Mondial
0
Lifestyle
Soția lui Andrei Ivan a încins Instagramul din Vietnam. Apariția provocatoare care a atras toate privirile
4
Ce au furat hoții din locuința Wandei Nara: „Direct în dormitor, șocul vieții mele!”
3
O oră cu șalupa până într-o altă lume » Reportaj GSP din Mila 23, satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin
3
Haaland și-a sărbătorit a 26-a aniversare pe iaht, alături de Isabel: „Viața s-a schimbat și îmi place!”
1
Filmul dronei doborâte la Buzău: MApN explică cum și de ce a decis pilotul ...
Libertatea
Planul secret pentru „Santinela NATO” la Marea Neagră. Obstacolul ...
Adevărul
O oră cu șalupa până într-o altă lume » Reportaj GSP din Mila 23, satul ...
GSP SPECIAL
SURSE Război politic total. PNL pregătește trimiterea acasă a garniturilor ...
Libertatea
daca radoi ar afla ca ai poza lui la avatar te-ar scuipa
o sticla de clor dimineata pe stomacul gol si incepi alta viata. poate o sa ai nervii mai tari
Am intalnit o echipa Viitorul, foarte motivata, cu obiectiv sa ramana in liga 1, care au inscris repede, au avut penalty repede, 2-0, practic de aici am inceput meciul ... La 2-0 Steaua s-a trezit din pumni, a marcat un gol, a avut cateva ocazii, bune, dar Viitorul a jucat presing si contraatac foarte bine, a avut dinste executii superbe, si au marit scorul la 4-1, total surprinzatpor pentru toata lumea! La scorul asta, cu doar 3 schimbari la dispozitie, si atatia jucatori care trebuiau schimbati, pur si simplu nu am mai avut mijloacele sa revenim in joc, mai ales ca Viitorul a tinut presingul sus ... si Rocha e Rocha! Ce dre' atat palavrageala, doar nu a pierdut echipa A?
=))))))))))))0dupa ce m-ai injurat in feicare post, imi reprosezi ca te injur? pai normal, sunt om , am o limita. daca mi-ai reciti toate posturile ti-ai da seama ca nu tin cu dinamo, cfr sau alta echipa. pana ieri i-am combatut pe toti. ba chiar m-am certat cu suproterii altor echipe pt steaua. insa d eieri mi-e scarba. mi-e jena de jena voastra, a celor care inchideti ochiii
Mai inca o data ... trebuie sa joace si acesti jucatori, ca sa vedem care au atitudine si calitati sa ramana la Steaua ... Reghe a fost dezamagit in prestatia lor, dupa meci ... toti am fost! Toate , da toate cluburile procedeaza la fel in situatii similare ... dinamovistii nu va spun, normal (duh!) ... dar ultimul titlu detasat l-a castigat Dinamo si au procedat la fel, exact la fel! Este lipsit de PRODUCTIVITATE sa joci cu aceeasi jucatori, acum (ati vazut ce s-a intamplat cu Chipciu, cu Chirches?). Nu credeti in cliseele astea 'respectul competitiei' ... cluburile isi respecta obiectul de activitate, competitia o respecti daca joci corect,. nu in functie de ce jucatori folosesti ...
continuare..... eu cred ca reghe e o persoana corecta si nu e capabil de un blat dar, chiar daca a dat vacanta catorva titulari a gresit in alcatuirea echipei, nu poti scimba chiar totul, pina si intr-un amical joci cat de cat pe un schelet dar intr-un joc oficial. cat despre becali....ramane acelasi cioban irecuperabil si primitiv, care crede ca toata lumea se invarte in jurul lui , si ne intrbam de ce totul merge rau in tara asta, pai merge rau pentru ca astfel de oameni ne conduc si culmea oameni astia uni dintre noi i-am ales. a avea bani sau a fi (cateodata) bun nu inseamna ca trebuie sa fii si senator .
Asita cu 86 in nick, ma scot din sarite, sorry! Nu mai pot sa-i tolerez! ...:))
Sunt convis ca a fost blat dar sunt curios ce s-ar fi spus daca Steaua juca cu titularii si tot pierdea.(nu conteaza scorul)
Ceea ce faci e tipic dinamovist, latri mult si de pomana. Sunt unele lucruri pe care nu le poti controla. Daca nu-ti convine... nu te mai uita la meciuri si iti prelungesti viata cu cativa ani. Eu ce vreau de la Becali e sa aduca jucatori buni si multi... sa avem o echipa de rezerve la nivelul titularilor. Sa ajungem in CL, sa ne batem de la egal la egal cu ei. Anul acesta s-a vazut ca se poate, e tot ce conteaza. Pana acum ne umileau cei din vest de fiecare data... Acum chiar am jucat de la egal la egal. E timpul sa te maturizezi.
Nu este adevarat omule ... clubul si-a indeplinit obiectivele, trebuie sa testeze si anumiti jucatori, sa vada care au valoarea si mentailtatea sa continue cu Steaua, a fost un prilej excelent, poate cel mai bun sa le vedem macar caracterele daca nu calitatile. Toate echipele fac asa ... Manchest U. nu a respectat competitia cand a jucat cu echipa a 3-a cu CFR si a pierdut acasa? Noi de ce nu putem face asta fara sa fie blat? ca asa vrea presa, si ca sunteti voi stelist cu sange subtire,. si usor influentabil? Ca s-a nimerit sa jucam cu viitorul acum? La dre' ... daca nimeream cu chiajna era aceslasi lucru! Nu mai fiti naivi, nu mai faceti jocurile presei si ale dusmanilor nostrii!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.