Alte știri din fotbal
Victor Angelescu a confirmat transferul care încheie mercato la Rapid: „Am plătit! Costel nu are cum să fie nemulțumit”
1
Ce a făcut Matteo Duțu la Sibiu, imediat după Hermannstadt - Dinamo: „Tânăr cu suflet matur”
0
Andrei Nicolescu, laude în direct pentru titularul lui Dinamo: „Cel mai bun din România!”
0
Transfer-surpriză REZOLVAT de Rapid! Întâmpinat de Bolgado la București, urmează să semneze contractul
3
Știri din fotbal internațional
Chivu a întârziat la conferință, italienii au ascultat cu răsuflarea tăiată ce a urmat: „Familia pe primul loc, îmi neglijez îndatoririle de soț și tată!”
0
Nota primită de Cristi Chivu, după revenirea epică a lui Inter
0
Condus 0-2 de Pisa, Cristi Chivu și-a scos jucătorul în minutul 34! A urmat ceva de poveste pentru Inter
8
„Plin de amărăciune, probabil nu primește sex acasă!” » Antonio Conte a fost făcut praf de fostul său golgheter
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Ilie Bolojan a vorbit despre varianta demisiei din fruntea Guvernului, după ...
Libertatea
Posesorul unui Ferrari de 38,5 milioane de dolari și-a dezvăluit ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Andra a început să plângă în emisiunea „La Măruță”: „Nu pot să cred”! Ce a ...
Libertatea
Nu cred ca o sa aiba probleme FCSBul in fodbalu intern ca ALBITRI au grija ,ca nu cum va sa o depaseasca pe ei sint rusinea societatii .
Da, intradevar avem galerie , zgomotoasa dar mai ales , FRUMOASA. Fac si eu parte din aceasta educata galerie ...si ce bine ne simtim fara fara peluzele de doi lei care veneau doar din interes sa incurajeze echipa , cum a oprit Gigi robinetul , subit au migrat spre armata dar ,surpriza , armata n-are bani nici de cofrigi...saracilor . FORTA STEAUA , LUPTA FCSB , HAI STELUTA , CURAJ VITEZISTI , cu noi in tribuna va va fi mai usor sa treceti peste MINUSCULELE ECHIPE din campionat.VIIINEEEE 27EEEEE.
nu ordona nimic reghe! el doar executa ce zice becali si merge unde plateste becali
Se relaxeaza baietii,au arbitri care le fac treaba la intern...in Europa ciuca batailor,cum ne-au obisnuit.
valentinne, tată, tu nici nu trebuia să *** nimic, că se vede de la poştă că eşti fecesebist sadea: habar n-ai să scrii româneşte. Cît despre conținut... Eşti cam de nivelul grupei mijlocii de la grădiniță. Spune drept, ai fost botezat după numele juniorului Ceauşescu, cel care, alături de securişti, a făcut ce-a vrut în fotbalul... mioritic (c***ă)?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
toti cei care ati comentat aici: nicse, nebraska sunteti dinamovisti frustrati care nu stiti decat sa-i urati pe cei mai buni ca voi. niciodata nu veti mai castiga ceva in Romania.
cu cat "sponzoritati" micuta "galerie" ?
nene gigi tembelu asta de reghe baga toti jucatorii in spital , bagate peste el ca ramane fcsb -ul fara jucatori , asta nu stie sa antreneze pe unde a fost a dat numai buleli ,aici in romania te-a gasit pe matale mai marinimos si vrea sa devina mare antrenor pe langa ana mare impresar !!!!!!!!!!!!!!!!!
Doar Steaua face cantonament pt ca ceilalti nu au cu ce. Dinamo nu si-a permis nici personalizarea avionului cu sigla clubului, era prea scump.
Galeria FCSB la meciul cu Craiova a adunat, cica, "aproximativ doua mii de suporteri". Despre galeria Craiovei s-a zis " peste doua mii". Diferenta intre galerii a fost enorma, pe stadion oltenii au dat recital, iar de cantat, nu au cantat decat cei care au imn (imnuri) ... adica tot oltenii. Gigi sa faca bine sa plateasca si galerie (daca tot cumpara el tot in Liga I) nu sa amageasca si sa duca cu capul cativa copii firavi, cu voci inca imature...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.