Alte știri din fotbal
Gică Hagi și Răzvan Lucescu, invitați de onoare la petrecerea de titlu a fanilor lui Galatasaray! Turcii nu l-au uitat pe marele „Il Luce”
0
George Ogăraru sare la gâtul șefilor: „Nu știu cum clubul l-a cedat pe David Matei la Craiova pentru numai 70.000 de euro!” + Anunț ferm: „Mai avem un jucător ca el la Steaua!”
3
Mircea Rednic și-a vărsat nervii pe Andrei Nicolescu: „Să nu vorbească! Mai aveau un pic și cădeau din stadion”
1
Incredibil: internaționalul U21 rămâne liber după ce clubul s-a zgârcit la 500 de euro! + Dinamo a intrat pe fir
0
Știri din fotbal internațional
Decizia luată în Capul Verde înaintea debutului istoric la Campionatul Mondial
0
Logistică de coșmar la Mondialul din SUA, Mexic și Canada » „Va fi o «bombă» gata să explodeze!”
0
Anunț în Italia: Inter s-a înțeles cu fotbalistul rivalei din Serie A
0
Gică Hagi și-a ales favorita de la Campionatul Mondial: „N-are cei mai valoroși jucători, dar arată foarte bine!”
0
Lifestyle
Tacos, condimente și... „grăsuțe” umplute cu șorici crocant » „Street food” altfel în Ciudad de Mexico
4
Noua Dacia Striker, surprinsă în premieră pe străzile din București » Reacțiile sunt împărțite
4
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
2
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Guvernul Tomac, la mâna puciștilor. Aritmetica parlamentară, clar ...
Libertatea
Dezvăluiri în cazul Kreiner. Fiica afaceristului ucis susține în instanță ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Violențe la Belfast și distrugeri uriașe după protestele anti-imigrație. ...
Libertatea
Obositiilor ,*** ca pe tastatura sunteti *** rau !!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Inteleg ce vrei sa zici, desi e evident ca tu nu intelegi
Cand am spus aici ca transferurile "bomba" ale lui Reghe sunt niste pocnitori expirate si ca tot greul il vor duce tot jucatorii vechi unii m-au injurat,sigur,profitand ca nu pot fi fata in fata cu ei :))) Multi spun ca a fost blat.Daca nu a fost tranteala si asta e de fapt valoarea Stelei ? Si asta e valoare manelistului ? Vom vedea deocamdata vad 7 puncte intre primul loc si ei....
Jumatate desfiintatule postezi din India unde-i internetul ieftin sau furi internet de la vecini?
Asta cu numele de famile Mare....sau Babanu....va dam la UUUUUUEEEE unde cand si de cate ori va place! Asa v-am dat intotdeauna. Va mai lasam sa va mai dati din coada cateodata ca deh.......dai UUUeee....dai UUUUEEEE dar te uiti si in ochii ei
Revin ca am uitat ca stelutza cea mica este un " bun national " si nu-i poti spune pe numele care-l merita. Este sustinuta de la frf pana la jsp. Sunt nume de animale, blande de altfel, pe care nu poti sa le pomenesti, ca-s " moderate " ! Asata nu se mai chema cenzura. L-au adus cu surle si trambite sa scoata din agonie " casa " fiintelor de care aminteam, a mancat o groaza de bani din "averea " ciobanului si ai ajuns sa te bata LIGA II-a si nu asa cu 1-0 chinuit !! Daca-i lasai musiu la NATIONALA, daca erai destept cum nu esti, acum aveai scuze. Vezi daca ai baut cerneala !
Nu stiu de ce, dar de fiecare data cand deschizi gura incepe un idiot sa vorbeasca
Nu plange, Reghe! Oricum, in play-off, Viitorul isi da jos chilotii in fata fcsb-ului!!!
pana una alta azi ti-ai luat la greu
Stati linistiti si daca a cheltuit multi bani si nu va lua campionatul si nu va ajunge nici in preliminariile C.L Becalu are bani pentru 20 de ani de zile . De la geambazi .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.