Alte știri din fotbal
FC Argeș - Petrolul, duel din etapa a doua din Superliga » Echipele de start
0
FCSB, explicații despre filmarea cu Bîrligea și logodnica lui: „Extrem de trist!”
0
Supercomputerul a calculat șansele echipelor românești în Europa: una singură e favorită la calificare!
0
UTA - Oțelul, meciul care deschide etapa 2 a Superligii
2
Știri din fotbal internațional
Două cluburi din Premier League pe urmele lui Andrei Rațiu: cât vrea Rayo
0
Pep Guardiola s-a decis să-și aștepte rândul! » Motivul plauzibil pentru care a refuzat să preia naționala Italiei
0
Varane propune: copiii să nu mai lovească mingea cu capul până la 12 ani! Primul mare club care și-a schimbat metodologia
0
Amicul Paredes a „scăpat porumbelul” în legătură cu Leo Messi
0
Lifestyle
Multe echipe și-ar dori așa ceva » Formația care nu poate promova în Superligă se laudă o bază sportivă modernă
0
Soția lui Andrei Ivan a încins Instagramul din Vietnam. Apariția provocatoare care a atras toate privirile
11
Ce au furat hoții din locuința Wandei Nara: „Direct în dormitor, șocul vieții mele!”
3
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI din altă lume! Singurul mod prin care poți ajunge
3
Drona doborâtă de un pilot român de F-16 ar fi fost Geran-2. Generalul ...
Libertatea
Șeful Ryanair neagă faptul că un bărbat ar fi fost aspirat pe geamul spart ...
Adevărul
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI ...
GSP SPECIAL
George Simion, obligat să achite daune morale pentru un clip difuzat în ...
Libertatea
da, da, si mie:)))
mexic+costa rica. eu si logodnica mea 6 mii eur. 15 zile.
asta asa este. dar nu va fi vorba decat despre vreo 2 luni de pauza. incep baietii sa lopateze prin preliminarii. cau au coispe tururi si playoffuri si alte bazaconii. inventiile de 2 lei ale uefa. bai nene: ai castigat titlul? da/ joci automat in cupa campionilor. ai locul de uefa? da? acolo joci, ce pwla mea, e lipsa de respect fata de campionatele de fotbal din tarile europei! lipsa de respect fata de aceste tari. e lipsa de egalitate de sanse. astia vorbesc de democrtatie si libertate? ce libertate? care egalitate? a lor? a lumii lor care asta a stiut mii de ani? sa exploateze si sa subjuge ???? lua-le-am neamu in suturi.....))))
apropo, pe unde iti faci veacul in vara asta? eu vreau sa "hoinaresc" vreo 2 saptamani prin andalusia. si vreo 7-8 zile in insula Capri dupa care in weekend aici la noi la Ostia.
dar si steaua ii calca pe urme...............))))))))))))))) - "Ana e "impresar oficial" Becali îl anunţase pe MM că are de gînd să-l numească pe Reghecampf cu mult timp înainte ca mutarea să se producă. "Patroane, dar eu cu ce o să mă mai ocup?", l-a întrebat Stoica. "Cu nimic, Reghe va avea libertate. Iar Anamaria n-o să lucreze la Steaua, dar va fi un fel de «impresar oficial» al clubului", i-a răspuns Gigi." ..............................)))))))))))))))))))))))))))))))))))
Care toamna, ca mai sunt 2 luni si incepe....:)))))
exact
acuma aflu. de asta sunt uimit. placut.
ai dreptate boiere. vara e lunga si noi ne comportam ca si cum in 3 zile ar incepe campionatul lumea e in vacanta acum cine stie pe ce insule exotice si li se rupe de fotbal in perioada asta. despre ceva concret am putea vorbi peste 2 luni.
Pina la toamnă o sa ne tot saturam de provocari la scandal , transferuri inchipuite, propuneri de transferuri, pseudoziaristii care se află pe nota de plată a familiei becali, etc...trei iezi cucu iezi, ușa mamii descuieți că mama v-aduce vouă....mălăieș in călcăieș ... )))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.