Alte știri din fotbal
Incredibil: fostul antrenor de la FCSB, dat afară din Liga 3!
0
Așa e la Craiova! Universitatea se apropie de 10.000 de abonamente vândute + Listă de așteptare la lojele care costă peste 20.000 de euro
0
A întors toate privirile pe aeroport » Francezul din lotul lui Dinamo cu geantă din piele de vițel!
0
Cum arată astăzi stadionul celei mai mari surprize din istoria fotbalului românesc
0
Știri din fotbal internațional
Marcel Răducanu: „Nagelsmann s-a crezut Mourinho, Guardiola și Klopp la un loc”
0
S-a aflat: de unde provine mesajul misterios purtat de Lamine Yamal pe frunte
0
Vedeta de la „Observator” a spus pe cine susține la Mondial: „Îl apreciez pentru mentalitatea lui de campion” » Unde fuge imediat după turneu
0
Precedentul trecut cu vederea: senzorul din minge a mai decis un gol la acest Campionat Mondial, dar invers!
0
Lifestyle
Vedeta de la „Observator” a spus pe cine susține la Mondial: „Îl apreciez pentru mentalitatea lui de campion” » Unde fuge imediat după turneu
0
Schimbare incredibilă pe arena veche de 98 de ani » Imagini spectaculoase
2
Comenzile pentru noul model Dacia Sandero Stepway au fost deschise » Care este prețul de pornire
1
Ea este considerată cea mai frumoasă fană de la Campionatul Mondial: „Imaginile s-au viralizat rapid!”
5
Rusia a pierdut 1% din populația sa în războiul purtat împotriva Ucrainei. ...
Libertatea
Profesoară lovită de fulger în timpul unei excursii cu 14 elevi în Munții ...
Adevărul
Sfatul lui Titi Aur pentru șoferii prinși în mașină de furtună: „Trebuie să ...
GSP SPECIAL
Siegfried Mureșan prim-ministru sau alegeri anticipate, singurele variante ...
Libertatea
termenul de comparatie e Arena Nationala. daca vrei sa gasesti gunoiul cel mai bun dintre gunoaie probabil ca ai dreptate :))
Da domnule homalau, acum dute si canta la alta masa ca nu am schimbat!
Toate nasoalelel vin de la oameni care instiga la scandal , in frunte cu nebunul ala de MM Stoica,, Sincer as face o un meci MMA cu nebunul de Stoica Mimita
Ce credeți că i-a dat lui Pancu să ascundă ? I-a dat morcovul să-l ascundă în dos ! :)
Bine dracu, ca nu si-a aruncat vreunul CELULARUL pe teren, ca intra toata galeria Julesteana dupa el sa IL REVENDICE!!! :)))
DUPA CUM AM MAI SPUS, O STIRE "PE SURSE" CONFIRMA CA JUCATORUL STELIST VLAD CHIRICHES A SEMNAT DEJA CU ECHIPA CF REAL RACOVITA DIN LIGA 4. FELICITARI VLAD!
Am inteles, esti unul dintre cei 2 care il plac pe NN... el insusi si fiica-sa!
Totul pleaca de la NN
intotdeauna se trec cu vederea incidentele provocate de stelisti, cum s-a intamplat si in anul cu bricheta, cand in tur, in ghencea Bozovici a primit un surub in cap si nu s-a mai intrerupt niciun meci.... atunci ce pretentii mai aveti domnilor de la comisiile ligi/ ? macar acum aveti motive reale de a suspenda Giulestiul !
Sa reamintim Pasarilor din Giulesti ca la meciul din tur preliminar Legia Varsovia -Rapid , fanii minoritari ai Rapidului au fost opriti la marginea orasului Varsovia si nu au fost lasati sa intre in capitala Poloniei. (Joi, 03 Noiembrie 2011, ora 17:18) Oficialii UEFA au recomandat ca gazdele de la Legia Varsovia sa amenajeze un spatiu pe camp in afara orasului in care minoritairii giulestenii sa poata urmari partida, dar polonezii au refuzat! __________ IATA CA POLITIA POLONEZA A AVUT DREPTATE . Astfel de salbatici nu au ce cauta in orase si pe stadioane . Inapoi in India natala .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.