Alte știri din fotbal
Ultimatum pentru Andrei Nicolescu: „În caz contrar, vom acționa în consecință!”
0
Steaua '86, sărbătorită în Camera Deputaților: imagini de la fața locului
1
O singură veste bună pentru echipa lui Dinamo: doar unul recuperat! Cine ratează meciurile pentru Europa
0
Ioan Andone numește cel mai mare fotbalist român din istorie: „Dintre Dobrin, Balaci și Hagi, EL!”
1
Știri din fotbal internațional
Granzii Italiei luptă pentru mijlocașul de 35 de milioane de euro: „Derby Inter - Milan pentru semnătura lui”
0
Arteta a scos în evidență un jucător de la Arsenal: „Ceea ce oferă echipei este incredibil”
0
„Acasă la Cristi Chivu” » Italienii au ajuns la Reșița, în orașul campionului! Detaliul care i-a surprins: „Se întoarce pe furiș la mormânt”
0
Nu se aștepta la așa ceva! Reacție dură după semifinala Arsenal - Atletico: „Sincer, nu mi-a plăcut”
2
Lifestyle
Simona Țăranu a „fugit” din România: „Am sărbătorit altfel”
0
Tensiuni la Real Madrid » 2 milioane de semnături pentru excluderea lui Mbappe din cauza iubitei!
11
Celebra fană a lui Bayern a înmărmurit Gala Met cu o costumație excentrică
2
Cea mai sexy antrenoare din România a leșinat în timpul meciului și a urmat scandalul: „Foame, disperare!”
2
Roberta Metsola nu mai vine în România de Ziua Europei, după ce Guvernul ...
Libertatea
Moștenirea fabuloasă a evreilor în bucătăria românească. Trei rețete ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
Tensiuni extreme în Golf: Israelul coordonează deja cu SUA o nouă serie de ...
Libertatea
Am si acum pozele pozele din L'Équipe, ambele goluri portugheze au fost marcate cu capul de langa Gica Popescu si el este cu ambele picioare pe sol ! Un nesimtit care ne-a mancat o finala .
Am avut si ghinion in acea dubla cu Benfica, bara lui Piturca acolo plus doua ratari imense la Bucuresti in situatie de unu la unu cu portarul! In retur am avut si o "gluma' de portar Liliac parca, care saracul nu prea avea aripi sa zboare din bara in bara! G. Popescu n-a excelat niciodata la marcaj exact cum face si Chiriches al nostru...Aveam sanse sa luam cupa atunci daca ajungeam in finala!
Hai ca am lesinat de ras . Ce ai fumat ? SuperDan este in clipa asta 2 clase peste el , poate in 5 ani dar acum e diferenta uriasa intre ei .
Nu stiu de unde ai scos-o, dar Steaua a stat foarte prost la capitolul pregatire fizica in ultimii ani. Doar pe vremea lui Ilie Stan au fost bine pregatiti, ca in rest erau praf, intr-un timp echipa avea cei mai multi accidentati din toata Liga 1.
De scos si-i scoate da-l in p. noastra! Doar cu Chelsea cat incaseaza! Glumeam! Te refereai sa dea banii respectivi...
Laurentiu Reghecampf e un antrenor mai mult decat serios, daca eventual Steaua trece de Chelsea (totul e posibil), s-ar putea sa cada in vizorul conducerii clubului londonez ca potential candidat la postura de antrenor principal! De ce nu, e talentat, disciplinat, numele de familie il favorizeaza (important)...Reghecampf ar putea ajunge mai usor la englezi decat Dan Petrescu! spre bucuria lui Ovidiu:))
Si norocul nostru a fost ca si celelalte echipe au jucat prost din diferite motive (CFR s-a axat pe CL, la Vaslui s-a inchis robinetul, la Dinamo si la Rapid e jale). Daca CFR si Vaslui erau in forma pe care au aratat-o in returul sezonului trecut, probabil tot Steaua era pe primul loc, dar lupta era stransa. Si in caz de venea o serie de 2-3 meciuri mai proaste, zbura Reghe si venea Stoichita, pe motiv ca era nevoie de un soc la echipa, riscam sa pierdem titlul si alte clisee din astea.
Aur ! Dragoste cu forta nu se poate . Tin minte si azi cand l-am luat japca pe Gica Popescu si el ne-a mancat o finala de cupa campionilor , cu Benfica, ambele goluri au fost erorile lui parca voite .
Si Maxim era bun acolo...
Dar e ceva normal sa ne elimine Chelsea! Daca ne calificam e o minune, daca nu e ceva normal si asteptat, noi n-avem nimic de pierdut din aceasta dubla, doar ei au!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.