Alte știri din fotbal
Trebuia să fie urmașul lui Hagi, dar a jucat 7 ani cu genunchii distruși: „Abia mai merg!” + Condiția pusă de Valentin Ceaușescu la Steaua și discuția ireală cu Lucescu: „Dă-ți pantalonii jos!”
0
Bogdan Andone a dezvăluit că s-au purtat consultări la nivel înalt pentru noul transfer al celor de la FC Argeș: „Am vorbit cu Man și Mihăilă”
0
Ioan Ovidiu Sabău are ambiții mari: „Eu la asta mă gândesc!”
0
Victor Dican a explicat ce a gândit în momentul tensionat din FC Argeș - Farul
0
Știri din fotbal internațional
Notele lui Drăgușin la debutul oficial la Fiorentina » „E o garanție pentru Grosso. De aceea a și fost transferat!”
0
Andrei Borza, debut cu o mare surpriză în Turcia! A încurcat-o pe Galatasaray
0
Debut perfect pentru Drăgușin! Pasă de gol și calificare la pas pentru Fiorentina în Cupa Italiei
0
Jucătorul dat „dispărut” de suporterii lui Dinamo a semnat în Italia
0
Lifestyle
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
6
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
Aryna Sabalenka a pozat pentru Time, pe tocuri și în costum de baie, pe un teren de baschet
6
După Tulcea, o nouă sală polivalentă ultramodernă e 99,99% gata în România » IMAGINI + marea problemă
7
Cum a ajuns România să exporte 1.000 MW de energie chiar și cu reactoarele ...
Libertatea
Coșmar într-un avion Ryanair. Pasagerii ar fi leșinat și vomitat din cauza ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Procurorul adus în tricou rupt la instanță și proba vitală „uitată” de ...
Libertatea
nu zic ca ar trebui sa vina, insa atunci ar fi mai bine sa nu intervina in mizeriile astea, ce ar trebui sa isi vada de campionatul in care activeaza
Care sunteți voi ?? Ăia care atunci când cineva spune adevărul , spuneți că sunt mincinoși iar când cineva minte spune adevărul ? La voi când toți spun că este albă , spuneți că e neagră ? Voi , care aveți voie să ironizați și să faceți glume iar alții nu ? Voi care vă dați deștepți dar sunteți cu stomacul gol ? Voi care nu ați realizat nimic in viață dar vă permiteți să-i jigniți pe alții ? Voi care dacă cineva nu este de acord cu voi ii faceți maneliști ? Cine sunteți voi ? NIMENI !!!
Campionatul Portugaliei: 2001-02 Cupa Portugaliei: 2001-02 Supercupa Portugaliei: 2001-02 Campionatul Belgiei: 2008-09 Supercupa Belgiei: 2008 _________ Daca Steaua era pe locul 5 nu-l mai ataca nimeni pe Laurențiu Reghecampf !
de ce ar veni? tu nu vezi ce mizerie e in fotbalul de aici?
trebuie respectati toti marii jucatori, dar momentan sunt antrenori si trebuie luati ca atare. majoritatea au fost si sunt antrenori la echipe de liga a 2-a din Europa sau sau echipe de duzina fara performante, sau multi au luat drumul aurului negru. Boloni in afara de un titlu cu Sporting acum multi ani nu a facut mare lucru ca antrenor(daca am omis ceva imi pare rau) si a preferat banii arabilor decat sa vina in Romania . parerea mea este ca ar trebui sa fie el elegant sa stea pe duna lui de nisip, iar cand o sa vina sa antreneze alaturi de antrenori ca Grigoras, Multescu, Pustai si altii zic eu la fel de buni in Romanica atunci sa vorbeasca.
sa fie oare mimi-nini hopa-miti(ti)ca ?!? :D
Amice nu-l ponegreste nimeni , dar cand fugi de la echipa nationala dupa 1 an de contract si lasi tara de izbeliste , obligata sa in cursul campaniei sa isi caute alt selectioner nu mai poti veni si sa acuzi acum alt antrenor pe probleme de onoare . Asta este parerea mea !
sa stii ca like-urile voastre de la palat nu mai au nici o relevanta,,,)) daca tu crezi ca acum esti credibil, mai bine pleaca la muntele Athos cu Lutu, dar aveti grija sa nu ardeti cartofii prajiti,,,)))
Boloni a fost intotdeauna si va fi sluga perfecta.Pentru suma corecta merge la Palat si chiar si latra daca este cazul.
nici mie nu mi-a placut cum s-a tirat pe blat cand a mirosit cascavalul. dar cand ai de ales intre latrina fotbalului romanesc si sporting lisabona, te cam foootzi pe ea de cinste! dar nu sunt de acord sa spui ca si-a pierdut credibilitatea. BOLONI ramane BOLONI, jucator emblematic al STELEI, mereu interesat de club si cu comentarii mega pertinente. se vede de la o posta ca sufera pt Steaua! lasa-l in pace valahule, daca si pe asta il ponegrim inseamna caam innebunit cu totii!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.