Alte știri din fotbal
Gigi Becali trebuie să plătească un milion de euro pentru fotbalistul dorit!
0
Marius Baciu a făcut marele anunț pentru fanii FCSB: „Suntem în negocieri avansate”
4
Eddy Gnahore a dezvăluit de ce a ales să semneze cu FCSB: „Îi înțeleg pe fanii lui Dinamo”
10
Dinamo are o nouă țintă: un internațional din Capul Verde
3
Știri din fotbal internațional
Precedentul care o sperie pe Argentina » Fundașii centrali titulari ar putea rata finala cu Spania de la Mondial
0
Lamine Yamal nu s-a antrenat astăzi cu echipa!
0
U Cluj - Dinamo Kiev, pentru o calificare istorică! Echipele de start + Informații de la stadion
2
Președintele Argentinei a văzut gestul fotbaliștilor și s-a enervat: „Să înțeleagă! Și selecționerul le-a spus!”
0
Lifestyle
Iubita englezoaică a jucătorului argentinian a purtat tricoul sud-americanilor: „A fost o experiență nebună”
1
„Ati văzut meciul de aseară?!” » Nadia Comăneci, discurs-manifest la evenimentul de azi! Le propune românilor un parteneriat: „Să-i împingem, să-i scoatem din cutie!”
1
După boicotul din tur, Craiova și Vitebsk au surprins din nou » Regulamentul UEFA prevede amenzi și suspendări
0
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
4
Palatul Telefoanelor și-a deschis porțile istoriei. Povestea primului ...
Libertatea
Cazul care a divizat Italia: bijutier condamnat „pe viață” pentru că a ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
ANM anunță caniculă în șapte județe și furtuni în jumătate de țară, cu ...
Libertatea
:)) nu cred ... totus sa lasam o luminita la capatul tunelului ... nu le stinge detot lumanarea :))
Păi după aia vine nepotsu care e mai prost .
Cutremurul nu mai vine , avionul nu se prăbușește (numai alea mici) pt că este războinicul luminii , viitură nu există in Pipera , cu mașina conduce f prudent ! Poate il nimerește vre-un asteroid ceva !! : ))))))))))
de inecat cu slanina nu se ineaca .... se ocupa meme sa ii taie slanina soldatzei micutzi ...
Nu bea , nu fumează , mai si manincă fructe si legume , plus de la oi , am belit-o , pe puțin inca 30 de ani !!! : )))))))
si al dracu cioban este sanatos tun (fizic) ... mai rezista 10-15 ani pe putin :)))
Asa este , dar am observat ca a tacut pina in momentul in care I Stan a ratat doua partide in care puteam trece pe locul 1 !!! Daca Reghecampf are ” succesuri ” atunci nu are ce sa se bage , decit in stina lui din Pipera !! : ))))))
da normal ca bravo lor .. nu vreau sa le iau din merite .
Băi gică ! urareste-i cimd joacă in CL să vezi care este echipa !!! 90 % aia e ! p4p4g47u73 !!
La voi nu lotul conteaza. Lot bun ati avut si in campionatul trecut. Jiji e problema . Pana e el sef 100% nu o sa aveti performante.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.