Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic a făcut buletinul medical la Dinamo: „Echipa arată diferit cu el pe teren. Avem nevoie de el”
0
Naționala României a ajuns la Bratislava » Ultimele informații după o zi complicată: „Lucescu a vorbit cu secunzii, după ce am aterizat”
0
MM Stoica pariază pe un singur nume în locul lui Lucescu: „Doar el poate salva ce ar mai fi de salvat”
15
Cătălin Cîrjan a făcut marele pas, profitând de pauza competițională: „Te căsătorești cu mine?”
0
Știri din fotbal internațional
Gerard Pique a ales dintre Messi și Ronaldo: „Este cel mai bun din lume”
0
La 43 de ani, fostul mare atacant își începe cariera în liga a 5-a: „Un club istoric”
0
Format nou la Cupa Africii pe Națiuni » De când va fi implementat noul sistem
0
Cine a câștigat duelul internaționalilor din play-off-ul Superligii
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Viktor Orbán se îndreaptă spre înfrângere. Săptămâna care a zguduit ...
Adevărul
Abuzuri în lanț: „Monica Iacob-Ridzi a cerut să trântească finala pentru ...
GSP SPECIAL
Doar două tipuri de oameni vor mai avea un viitor sigur în era inteligenței ...
Libertatea
Clona nu ai nicio treaba cu Rapidul ! Prosti sunt astia de la GSP ca nu va publica IPrile !
Mi-am făcut carte de munca la GSP, Jiji la Palat nu mai da salarii bune !
Valahule, tu ești ? Nu cred, eu cred că e vreo clonă ! :)
Spre deosebire de voi niște ciudați din Evul Mediu care puneți antrenori sa pupe cârpe, la noi dacă vine un antrenor fost jucător dinamovist si echipa joaca bine si este campioana ne doare in cot ce trecut are omul ! Ce naiba suntem în Evul Mediu ? Contează trecutul omului sau valoarea lui de antrenor ?
ziare.com/steaua/laurentiu-reghecampf/din-culisele-ligii-1-reghecampf-a-semnat-cu-rapid-1192309 nu am vorbit prostii, asta-i linkul legat de Reghe si Rapid, cum mai este acum cu "adevaratii" ???? omul stia ca are valoare si Chiajna era prea mica pt el a vrut un pas inainte si probabil a venit oferta de la Rapid si a spus DA, nu este Stelist Reghe pt asta ???????
nu mai exista rapidisti, stelisti, dinamovisti..etc "adevarati" acum banul si interesul decide, nu mai exista "pepinierele" si echipele de copii si juniori care promovau si propulsau pas cu pas jucatori la echipele mari, acum totul este de vanzare sa nu uitam cum Dan Petrescu a sarutat steagul Rapidului, asta inseamna ca Dan nu este Stelist 100% ?? in fata interesului de a-ti face meseria cat mai bine in cele mai bune conditii faci compromisuri, din cate stiu Reghe in vara semnase un contract cu Rapidul si cand a primit oferta Stelei l-a reziliat chiar Prodanca i-a multumit public lui Copos pt intelegere, asta-l face pe Reghe mai putin stelist ? sa fim realisti.....
Pe langa Maftei Rui Duarte este doar un amator si un licurici, nu pot sa inteleg niciodata cu i s-au tolerat atatea harfe in Giulesti acestui Duarte, sa-l ia Vama la Astra ca el a plecat si ne-a lasat pe cap cu Duarte si cu altii ca el. Vasile Maftei indiferent unda a mai jucat dupa Rapid si unde va mai juca ( chiar si la Steaua ) va ramane in opinia mea unul din simbolurile Rapidului si nu ar trebuit niciodata sa fie lasat sa plece din Giulesti si ne mai intrebam cum s-a ajuns aici ??? uite asa s-a ajuns au plecat oameni ca Maftei care era si caracter si suflet pt Rapid si FOTBALIST ADEVARAT si a venit Rui Duarte un ZERO BARAT, sper pt fotbalul romanesc sa plece de unde a venit !!!
si tu tot roman esti chiar daca esti din etnia rroma
Si Pancu si Maftei au fost la un pas de Steaua. Maftei venea fara nicio problema daca nu avea parte de o atitudine ostila in momentul cand s-a aflat de o posibila venire a sa la Steaua. Mari rapidisti aveti si voi. Rapidisto-dinamovisti poate. Putini oameni pot fi numiti stelisti sau rapidisti sau dinamovisti adevarati. In special cei care au o stabilitate financiara foarte buna. In rest sunt fotbalisti profesionisti iar Rapid a fost mereu un club sarac care nu prea a putut sa isi creasca anumite "legende".
Si Pancu si Maftei au fost la un pas de Steaua. Maftei venea fara nicio problema daca nu avea parte de o atitudine ostila in momentul cand s-a aflat de o posibile venire a sa la Steaua. Mari rapidisti aveti si voi. Rapidisto-dinamovisti poate. Putini oameni pot fi numiti stelisti sau rapidisti sau dinamovisti adevarati. In special cei care au o stabilitate financiara foarte buna. Ub rest sunt fotbalisti profesionisti iar Rapid a fost mereu un club sarac care nu prea a putut sa isi creasca anumite "legende".
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.