Comentarii (24)
ortega
ortega  •  17 Decembrie 2016, 23:06

Atâtă aroganță ca la cocalarul ăsta , nici la Cristiano Ronaldo nu vezi ... Cred că Gigi *** și stă *** , că Mogoșoaia chiar e de râsul curcilor ... Te *** *** , te scoate Mioveniul , te chinui cu Recașul , să nu-ți bag*** ? Era o întrebare retorică pentru suporterii *** ...

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

roja_azul76
roja_azul76  •  17 Decembrie 2016, 23:05

1-0 cu mari emotii.Vai si amar,sa vina pauza de iarna...

timm
timm  •  17 Decembrie 2016, 23:05

Reghe vorbeste de Viitorul, dar uita ca in Romania miroase a gaz in toata tara si stele pe cer nu se mai vad de vreo saptamana.

dtdr
dtdr  •  17 Decembrie 2016, 23:01

Cred ca se refera la " MOTIVAREA " arbitrilor !

  • 1
  • 2
  • 3
Comentează