Alte știri din fotbal
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
4
Oltenii le-au răspuns rivalilor: „Asta a spus Gigi Becali despre noi? Ha ha ha!”
2
Cine este gurmandul de la Dinamo? Raul Opruț l-a indicat, la acțiunea de azi
0
3 transferuri pentru care negociază în aceste ore Rapid + Victor Angelescu a spus și ce se întâmplă cu fiul lui Șucu
2
Știri din fotbal internațional
Întrebarea la care Thomas Tuchel n-a avut răspuns!
0
Balonul englez de Aur: „Nu am nicio îndoială că suntem mai buni decât Argentina, DAR...”
0
Lionel Scaloni explică spiritul și caracterul jucătorilor săi: „Atunci vedem sânge”
0
Leo Messi, te uiți în buletin?! Incredibil: argentinianul mai reușise așa ceva doar la 30 și 23 de ani!
0
Lifestyle
„Ati văzut meciul de aseară?!” » Nadia Comăneci, discurs-manifest la evenimentul de azi! Le propune românilor un parteneriat: „Să-i împingem, să-i scoatem din cutie!”
0
După boicotul din tur, Craiova și Vitebsk au surprins din nou » Regulamentul UEFA prevede amenzi și suspendări
0
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
4
La 13 ani de la „scandalul Termopanul”, Gabi Tamaș, ajutat de Diana Munteanu, a reconstituit vandalismul soldat cu excluderea din națională
0
Ce ar pierde Marea Britanie dacă 100.000 de români ar pleca mâine. Studiul ...
Libertatea
Nuntă în familia a doi dintre cei mai bogați români. Cine sunt mirii care ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Ce sunt marcajele „dinți de dragon” apărute pe drumurile naționale: Te fac ...
Libertatea
asta e un nehalit blatist. Steaua e cea mai blatista si nehalita echipa de pe pamint. Cum nu se sezizeaza nimeni e de neconceput. Dar va veni si ziua aia. Steaua va pierde indiferent cu cine va juca. Nu o sa se califice nicaieri. Huo Steaua
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Pai daca idioteniile *** nu se vand, ce sa faca si ei? Elucubratiile lui Negoitza nici macar voi nu le cititi!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Lăsați-l pe el selecționer președinte FRF președinte LPF președinte la comisii Lăsați-l sa fie arbitru si tot nu va fi mulțumit ca repriza a doua începe după doar 25 minute de pauza Cei cu asta ii pe ciclu de nu i-l mai mulțumește nimic
Voi vreti sa va vindeti firuica cu idioteniile manelistului ...penibili ca deobicei va regasesc dupa 2 ani de puscarie
Iar *** pe aici, ce sa faci daca nu au echipa care sa joace.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
unicul manelist e cam deranjat mai tot timpul ... neinteresant pt noi, interesant pt gsp
interes la buzunaru blatistului national!
Bun, aici are mare mare dreptate... si Steaua si Astra trebuiau programate vineri, daca nu chiar joi... nu se poate doar asa de dragul televizarilor sa-ti bati joc de competitiile europene!!! E ridicol.
da exact si eu m-am gandit la interesul ala *national* cand a fost vorba de CFR! Cazul valiza ,excrocheriile venite de *undeva* si apoi performantele exceptionale ale CFR-ului in Ch League.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.