Alte știri din fotbal
Antrenorul Ricardo Sousa: „Asta va însemna Petrolul în acest sezon!”
0
Discurs rar întâlnit în Superligă: „Poate că nu merit colegi atât de buni”
0
FC Argeș a rezistat o repriză în inferioritate numerică și a obținut prima victorie a sezonului
3
3 detalii de la FC Argeș - Petrolul » S-a accidentat și a izbucnit în lacrimi la marginea terenului
0
Știri din fotbal internațional
Tragedie pe Camp Nou! Un muncitor a murit în timpul lucrărilor de renovare
0
Elicopterele lui Trump și Macron i-au stricat cantonamentul echipei din Premier League
0
Mihai Stoica explică eșecul rușinos cu Auda: „Cu VAR ar fi fost 4-1 pentru noi! Două penalty-uri clare”
4
Două cluburi din Premier League pe urmele lui Andrei Rațiu: cât vrea Rayo
2
Lifestyle
Multe echipe și-ar dori așa ceva » Formația care nu poate promova în Superligă se laudă o bază sportivă modernă
1
Soția lui Andrei Ivan a încins Instagramul din Vietnam. Apariția provocatoare care a atras toate privirile
15
Ce au furat hoții din locuința Wandei Nara: „Direct în dormitor, șocul vieții mele!”
3
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI din altă lume! Singurul mod prin care poți ajunge
3
Femeia care ridică manual, de 36 de ani, o barieră de tren. Imaginea care ...
Libertatea
Șeful Ryanair neagă faptul că un bărbat ar fi fost aspirat pe geamul spart ...
Adevărul
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI ...
GSP SPECIAL
George Simion, obligat să achite daune morale pentru un clip difuzat în ...
Libertatea
Ce laudaros :| RegheBLAT
tu esti, Naomi?
mai bagam niste Salam, cu Prodanca pe bulan.
:))))))))))))) pai ce vrei sa spui bai pustiule, strambu si falcosu "nu mai ie" antrenori?:)))))))))))
unde ai citit ca a spus despre echipele adverse ca trebuie sa aiba antrenori??? esti nebun?
E clar ! A fost si asta " lovit" de GRANDOMANIE !!!
Intelepciune populara: fiecare pasare pe limba ei piere...
Pustiu asta n-a realizat nimic deocamdata, n-are niciun trofeu. Auzi ce spune el, ca celelalte trebuie sa aibe antrenori ca sa depaseasca steaua.... In primul rand ca e o jignire pt colegii lui antrenori. Il va lovi soarta. El ca si antrenor si steaua sunt doar o surprize in acest sezon. veti vedea, minunea nu dureaza mai mult de cateva luni in Romania. Cat e gigi la echipa, steaua doar sporadic va reusi sa castige cate un trofeu intern.
*ASA.
AM VAZUT NOI,CE S-A INTAMPLAT ,CHIAR DACA ECHIPELE NU S-AU RETRAS. IN URMATORII 4 ANI,CA SA PIARDA STEAUA CAMPIONATUL,AR TREBUI CA O ECHIPA SA CREASCA ASA DE MULT,CA,TRECE DE GRUPELE UCL,CEA CE ESTE IMPOSIBIL. CINE ARE CURAJUL SA FACA PARIU,CA DACA STEAUA NU MAI VINDE NICIUN JUCATOR,CASTIGA FARA PROBLEME 4 ANI LA RAND CAMPIONATUL.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.